Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
PharmDr. Marie Loučková, Bc. Alena Šindelářová

Farmaceutický asistent – diplomovaný specialista nebo bakalář?

Čtvrtá část exkluzivního rozhovoru s PharmDr. Marií Loučkovou, vedoucí oboru Diplomovaný farmaceutický asistent na VOŠ a SZŠ Alšovo nábřeží v Praze, a Bc. Alenou Šindelářovou, předsedkyní Sekce farmaceutických asistentů při ČAS.

…lékárenství začíná tady!

apaTISKOVÉ ZPRÁVY
V této části najdete všechny tiskové zprávy portálu APATYKÁŘ®.

Portál APATYKÁŘ® překonal hranici 3 mil. pageviews

Vloženo: 13.12.2015, 08:20 | Čteno: 395941×

Největší český farmaportál APATYKÁŘ® překročil v říjnu 2015 třímiliónovou hranici počtu zhlédnutých stránek a svým jedinečným zpravodajstvím z celého sektoru farmacie tak dále zvýšil odstup od jiných českých zdravotních webů. Současně se více než zdvojnásobila délka návštěvy na portálu, která dosahuje aktuálně bezmála 15 minut.

Návštěva trvá téměř 15 min

Na počátku prosince 2015 už strávilo více než 660 tis. návštěvníků na návštěvě portálu průměrně 14:47 min. (před rokem to bylo 7:18 min.), v případě Lékárenského PODCASTU je pak průměrný čas strávený na návštěvě 19:43 min. (průměrná délka podcastu je 20 min.). V říjnu dosáhl počet zhlédnutých stránek 3 104 445 a třímiliónová hranice zůstala pokořena i nadále (3 208 668 v listopadu).

Portál APATYKÁŘ® je již řadu let hlavním českým médiem pro oblast lékárenství a farmacie. Jako první z českých zdravotnických médií začal přinášet zpravodajství každý den. Od počátku se orientuje na oblast lékárenství a farmacie, od roku 2008 připojil i poslední velkou oblast farmaprůmysl.

Je prvním místem, kde návštěvníci hledají kompletní, aktuální a ve většině případů exkluzivní informace z farmasektoru. Patří mezi ně lékárníci, lékaři, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, ministerstva, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh a fúze, banky a pojišťovny. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. Portál je citován rovněž v zahraničních odborných médiích.

O postavení a prestiži portálu mezi zdravotnickými médii svědčí mj. fakt, že si jej jako svého exkluzivního odborného partnera vybrala pro oslavy 25. výročí Slovenská lékárnická komora.

„Portál APATYKÁŘ® jsme si vybrali jako exkluzivního partnera, protože vnímáme jeho vysokou sledovanost i na Slovensku a kvalitu informací, které přináší. Ostatně častokrát i my pro naši argumentaci čerpáme z informací uveřejněných na tomto portálu,“ říká PharmDr. Ondrej Sukeľ, president Slovenské lékárnické komory.

„Velice si vážím toho, že si slovenská profesní organizace vybrala pro zviditelnění svého významného výročí právě český portál APATYKÁŘ®. To dokazuje, jaké postavení má český lídr v oblasti farmazpravodajství i na Slovensku a že i tam vědí, kdo hraje skutečně prim a udává trend a kdo se jen veze, protože nemá co nabídnout,“ dodává PharmDr. Martin Dočkal, provozovatel portálu APATYKÁŘ®.

Počátkem září došlo rovněž k rebrandingu a některým technickým změnám v mobilní verzi portálu, přes kterou v současné době přistupuje již pětina pravidelných návštěvníků.

O portálu APATYKÁŘ®

Již téměř 16 let zde návštěvníci získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, lékaři, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, ministerstva, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh, banky a pojišťovny. Mezi top 20 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. Měsíčně zaznamená přes 660 tis. návštěv, každý týden je staženo více než 84 tis. podcastů, pravidelných odběratelů všech podcastů je více než 330 tis. Pro profesionály, kteří chtějí být v oboru vidět nabízí řadu možností prestižní prezentace.

Weby skupiny APATYKÁŘ®.net

APATYKÁŘ® – 1. český lékárenský informační a podcastový portál
Lékárenský PODCAST – 1. český cílený lékárenský podcasting
pharma APATYKÁŘ® – web pro odbornou lékárnickou veřejnost
LÉKÁRNICKÁ INZERCE – největší český online lékárnický pracovní trh
České farmaceutické muzeum v Kuksu
Projekt Rodinná lékárna

apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Stanislav Havlíček

Lékárníci poprvé v histor...

PharmDr. Stanislav Havlíč...
07.11.2010

Doc. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D.

Specializace studia farma...

Doc. PharmDr. Tomáš Šimůn...
10.12.2013

PharmDr. Ján Valjan

(Ne)povinné členství v Ko...

PharmDr. Ján Valjan
30.09.2008

Mgr. Michaela Veselá

Student Exchange Programm...

Mgr. Michaela Veselá
13.11.2012

Piotr Bohater

Current situation on the ...

Piotr Bohater
25.01.2010

Mgr. Kornélia Chrapková

Práce lékárníka ve Velké ...

Mgr. Kornélia Chrapková
19.11.2009

Živá reportáž z akce

4. Noc muzeí v Českém far...

Živá reportáž z akce
22.05.2011

Mgr. Jakub Dvořáček

Paralelní obchod s léčivy...

Mgr. Jakub Dvořáček
12.08.2013

Mgr. Alena Petříková

EPSA – European Pharmaceu...

Mgr. Alena Petříková
10.09.2009

PharmDr. Ján Valjan

Novela novely má povolit ...

PharmDr. Ján Valjan
01.03.2010

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2017, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.