Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Lékárny Dr.Max

Díky naší velikosti může ambiciózní a kvalitní lékárník najít neomezené možnosti uplatnění

První část prezentačního podcastu společnosti Česká lékárna holding, a.s., mj. o e-Laboratoři a širokých možnostech pracovního uplatnění. Hosté: PharmDr. David Mendl (provozní ředitel Lékáren Dr.Max), Mgr. Petra Jebavá (oblastní provozní ředitelka).

…zprávy z farmacie, které jinde nenajdete!

apaZPRÁVY Z OBORU

V této části nabízí portál APATYKÁŘ® prostor pro zprávy z lékárenského a farmaceutického sektoru. Jednotlivé příspěvky jsou placená sdělení společností a vyjadřují pouze jejich názor.

Portál APATYKÁŘ® je již více než 18 let místem, kde lidé získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, farmaceutičtí asistenti, lékaři, farmamanažeři, H&R manažeři, investoři, státní úřady, ministerstva, advokátní kanceláře. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média.

Pokud chce také vaše společnost v této rubrice oslovit návštěvníky největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, KONTAKTUJTE REDAKCI.

Neoslovujte všechny – oslovte efektivním způsobem ty, které vaše informace může reálně zajímat. Oslovte na místě, kde se vaše informace neztratí!

Web LÉKÁRNICKÉ DNY součástí skupiny APATYKÁŘ®

Vloženo: 30.10.2011, 16:33 | Čteno: 779073×

LÉKÁRNICKÉ DNY

Každým rokem se stovky lékárníků ze všech koutů republiky setkávají na odborné a vysoce prestižní akci českých lékárníků s nejdelší tradicí Lékárnických dnech.

Jejich novodobá historie sahá do roku 1984, kdy se lékárníci, tehdy ještě společného česko-slovenského státu, setkali poprvé v brněnském hotelu Voroněž. Toto první setkání dalo tradici dnes bezesporu největší lékárnické události probíhající pod záštitou České farmaceutické společnosti, na které se rok co rok setkávají lékárníci ze všech typů lékáren – jak veřejných, poliklinických, v obchodních centrech tak nemocničních.

Vše na jednom místě

Dobré věci je třeba propagovat a připomínat. Proto do rodiny webů největší české farmaskupiny, jejíž vlajková loď portál APATYKÁŘ® zajišťovala letošní velmi úspěšnou mediální kampaň k Lékárnickým dnům, přibyly speciální stránky k této akci.

Na nich najdou uživatelé přehled jednotlivých ročníků Lékárnických dnů od roku 2002, včetně podrobných informací o tématech a přednášejících a rovněž fotogalerie. Patříte-li mezi pamětníky a disponujete informacemi či fotografiemi z předchozích ročníků, neváhejte redakci kontaktovat.

Lékárníci a další zdravotničtí odborníci zde také najdou po dohodě s přednášejícími a organizátory všechny odborné (nekomerční) prezentace přednášejících z aktuálně proběhlých 27. Lékárnických dnů.

Opravdu silní chtějí kvalitu a serióznost

Portál APATYKÁŘ® si za 12 let svým zcela odlišným přístupem prezentace informací, využíváním nových médií, seriózností a šíří záběru vybudoval pozici prestižního informačního farmaportálu, který nemá na českém internetu konkurenci. Proto si jej ke svému zviditelnění a prezentaci vybírají pouze silní a prestižní partneři, kteří nehledají krátkodobý komerční efekt, ale solidní prezentaci na místě, kde není hlavním měřítkem míra inzerce a reklamy.

Chtějte originál a nečekejte až jej ostatní okopírují. APATYKÁŘ® je pouze jeden!

Podcast a zpráva z akce:
» 27. Lékárnické dny v Plzni (Speciální podcastová reportáž)
» Západočeská metropole úspěšně hostila 27. Lékárnické dny (Fotogalerie)

» OBJEDNEJTE SI PROFESIONÁLNÍ KAMPAŇ NA NEJVĚTŠÍM ČESKÉM FARMAPORTÁLU APATYKÁŘ®! «

apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Martin Beneš

Reakce ředitele SÚKL na i...

PharmDr. Martin Beneš
06.05.2009

Doc. RNDr. Jaroslav Dušek, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Doc. RNDr. Jaroslav Dušek...
27.11.2009

Gabriela Valentová

Student Exchange Programm...

Gabriela Valentová
03.05.2012

Helena Vanžurová

Možnosti studentských vým...

Helena Vanžurová
16.07.2009

PharmDr. Ján Valjan

Další zazděná lékárna, pe...

PharmDr. Ján Valjan
04.12.2009

Živý záznam akce

1. Tématický den - Den lé...

Živý záznam akce
22.06.2008

Heinz-Günter Wolf

Aktuelle Situation auf de...

Heinz-Günter Wolf
15.01.2010

PharmDr. Ján Valjan

Slovenská lékárnická kriz...

PharmDr. Ján Valjan
24.11.2008

PharmDr. Ján Valjan

Rychlokvašené laborantky?...

PharmDr. Ján Valjan
22.09.2009

Mgr. Michal Hojný

Bude belgický model odměň...

Mgr. Michal Hojný
22.04.2010

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.