Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
10. Noc muzeí v Českém farmaceutickém muzeu v Kuksu

10. Noc muzeí v Českém farmaceutickém muzeu v Kuksu

Živá reportáž z 10. Noci muzeí v Českém farmaceutickém muzeu v Kuksu, 26. 5. 2017. Hosty jsou lékárníci Mgr. Markéta Mauerová, Mgr. Zbyněk Mauer, Mgr. Dana Motejziková a studentka farmacie a současně průvodkyně v ČFM Anna Beránková.

…o lékárenství víme vše!®

apaZPRÁVY Z OBORU

V této části nabízí portál APATYKÁŘ® prostor pro zprávy z lékárenského a farmaceutického sektoru. Jednotlivé příspěvky jsou placená sdělení společností a vyjadřují pouze jejich názor.

Portál APATYKÁŘ® je již více než 18 let místem, kde lidé získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, farmaceutičtí asistenti, lékaři, farmamanažeři, H&R manažeři, investoři, státní úřady, ministerstva, advokátní kanceláře. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média.

Pokud chce také vaše společnost v této rubrice oslovit návštěvníky největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, KONTAKTUJTE REDAKCI.

Neoslovujte všechny – oslovte efektivním způsobem ty, které vaše informace může reálně zajímat. Oslovte na místě, kde se vaše informace neztratí!

Čeští studenti farmacie hostili prestižní světové setkání

Vloženo: 03.12.2011, 13:12 | Čteno: 389971×

WHSS 2011

Ve dnech 18.-23. listopadu 2011 se v Praze konalo IV. World Healthcare Student’s Symposium (WHSS), prestižní událost pro posluchače zdravotnických oborů z celého světa. Čest hostit tuto mezinárodně významnou událost měl letos Spolek českých studentů farmacie při Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové ve spolupráci s dalšími studentskými organizacemi a fakultami Univerzity Karlovy.

Záštitu nad celou akcí převzali ministr zdravotnictví doc. MUDr. Leoš Heger, CSc., ministr školství Mgr. Josef Dobeš a primátor hlavního města Prahy doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.

Společná nit – mezioborová spolupráce

Cílem sympózia studentů farmacie, medicíny, zubního lékařství a pečovatelství, které se koná každé dva roky v různých zemích po celém světě, bylo rozšíření jejich znalostí a diskuze o zkušenostech z oblasti bezpečnosti pacienta, farmakovigilance a používání nových druhů léčiv.

Nešlo však zdaleka jen o rozšíření vzdělání a všeobecného přehledu účastníků, ale především o rozvinutí profesní spolupráce mezi všemi zdravotnickými obory již od dob studia. Spolupráce totiž byla a vždy bude základním a nejčastěji skloňovaným slovem nejen na WHSS, a to ze zcela zřejmého důvodu – zajištění co nejlepší péče o pacienta. S tímto úkolem pomohli účastníkům kvalitní přednášející s mnohaletou praxí nejen z řad akademiků.

V průběhu sympozia byl pro více než 300 studentů ze 45 zemí světa připraven bohatý vzdělávací, ale i kulturní program. Kromě odborných přednášek a workshopů, kde se diskutovala řada témat a včetně toho nejožehavějšího – bezpečí pacienta – tak měli účastníci i jedinečnou možnost shlédnout centrum staré Prahy.

Impozantně na studenty i přednášející působil rovněž uvítací ceremoniál, který se konal ve starobylé velké aule Karolina Univerzity Karlovy. Závěrečný galavečer pak proběhl v pražské Lucerně mj. i za přítomnosti presidenta České lékárnické komory PharmDr. Lubomíra Chudoby s chotí.

Poselstvím letošního ročníku této prestižní akce je prohlubování naprosto nezbytné spolupráce napříč všemi zdravotnickými obory, která tak může zajistit komplexní péči o pacienta, jeho co největší pohodlí a bezpečí a zvýšit tak úroveň celého zdravotnického systému.

Pro další informace:
Spolek českých studentů farmacie
Heyrovského 1203
500 05 Hradec Králové
tel.: 774 369 894
email: Spolek@faf.cuni.cz
web: www.scsf.cz

» OBRÁZKY K PŘÍSPĚVKU
Kliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíte
apaPODCAST

Podcastový tip

Živá reportáž z akce

2. Noc muzeí v Českém far...

Živá reportáž z akce
31.05.2009

PharmDr. Ondrej Sukeľ

Slovenské opatření proti ...

PharmDr. Ondrej Sukeľ
29.06.2015

Doc. RNDr. PhMr. Václav Rusek, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Doc. RNDr. PhMr. Václav R...
24.11.2009

Liz Hoctor

Current situation on the ...

Liz Hoctor
20.01.2010

Doc. RNDr. Marie Pospíšilová, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Doc. RNDr. Marie Pospíšil...
26.11.2009

Doc. RNDr. PhMr. Václav Rusek, CSc.

Prof. RNDr. PhMr. Vladimí...

Doc. RNDr. PhMr. Václav R...
05.07.2011

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Noc muzeí a novinky České...

Mgr. Ladislava Valášková,...
24.05.2015

PharmDr. Ondrej Sukeľ

Nepovinné členství vytvář...

PharmDr. Ondrej Sukeľ
12.10.2015

PharmDr. Ján Valjan

Česká pseudoefedrinová ka...

PharmDr. Ján Valjan
08.09.2008

PharmDr. Stanislav Havlíček

Volby – čas na změny v lé...

PharmDr. Stanislav Havlíč...
02.06.2010

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.