Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Vánoční trhy v Kuksu a ukončení sezóny 2017 v Českém farmaceutickém muzeu

Pravidelný podcast s Mgr. Ladislavou Valáškovou, Ph.D., vedoucí Českého farmaceutického muzea v Kuksu. Tentokrát živě nahrávaný na Vánočních trzích.

…pro ty, kteří na informace nechtějí čekat!

apaZPRÁVY Z OBORU

V této části nabízí portál APATYKÁŘ® prostor pro zprávy z lékárenského a farmaceutického sektoru. Jednotlivé příspěvky jsou placená sdělení společností a vyjadřují pouze jejich názor.

Portál APATYKÁŘ® je již více než 18 let místem, kde lidé získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, farmaceutičtí asistenti, lékaři, farmamanažeři, H&R manažeři, investoři, státní úřady, ministerstva, advokátní kanceláře. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média.

Pokud chce také vaše společnost v této rubrice oslovit návštěvníky největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, KONTAKTUJTE REDAKCI.

Neoslovujte všechny – oslovte efektivním způsobem ty, které vaše informace může reálně zajímat. Oslovte na místě, kde se vaše informace neztratí!

Čeští studenti farmacie hostili prestižní světové setkání

Vloženo: 03.12.2011, 13:12 | Čteno: 389831×

WHSS 2011

Ve dnech 18.-23. listopadu 2011 se v Praze konalo IV. World Healthcare Student’s Symposium (WHSS), prestižní událost pro posluchače zdravotnických oborů z celého světa. Čest hostit tuto mezinárodně významnou událost měl letos Spolek českých studentů farmacie při Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové ve spolupráci s dalšími studentskými organizacemi a fakultami Univerzity Karlovy.

Záštitu nad celou akcí převzali ministr zdravotnictví doc. MUDr. Leoš Heger, CSc., ministr školství Mgr. Josef Dobeš a primátor hlavního města Prahy doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.

Společná nit – mezioborová spolupráce

Cílem sympózia studentů farmacie, medicíny, zubního lékařství a pečovatelství, které se koná každé dva roky v různých zemích po celém světě, bylo rozšíření jejich znalostí a diskuze o zkušenostech z oblasti bezpečnosti pacienta, farmakovigilance a používání nových druhů léčiv.

Nešlo však zdaleka jen o rozšíření vzdělání a všeobecného přehledu účastníků, ale především o rozvinutí profesní spolupráce mezi všemi zdravotnickými obory již od dob studia. Spolupráce totiž byla a vždy bude základním a nejčastěji skloňovaným slovem nejen na WHSS, a to ze zcela zřejmého důvodu – zajištění co nejlepší péče o pacienta. S tímto úkolem pomohli účastníkům kvalitní přednášející s mnohaletou praxí nejen z řad akademiků.

V průběhu sympozia byl pro více než 300 studentů ze 45 zemí světa připraven bohatý vzdělávací, ale i kulturní program. Kromě odborných přednášek a workshopů, kde se diskutovala řada témat a včetně toho nejožehavějšího – bezpečí pacienta – tak měli účastníci i jedinečnou možnost shlédnout centrum staré Prahy.

Impozantně na studenty i přednášející působil rovněž uvítací ceremoniál, který se konal ve starobylé velké aule Karolina Univerzity Karlovy. Závěrečný galavečer pak proběhl v pražské Lucerně mj. i za přítomnosti presidenta České lékárnické komory PharmDr. Lubomíra Chudoby s chotí.

Poselstvím letošního ročníku této prestižní akce je prohlubování naprosto nezbytné spolupráce napříč všemi zdravotnickými obory, která tak může zajistit komplexní péči o pacienta, jeho co největší pohodlí a bezpečí a zvýšit tak úroveň celého zdravotnického systému.

Pro další informace:
Spolek českých studentů farmacie
Heyrovského 1203
500 05 Hradec Králové
tel.: 774 369 894
email: Spolek@faf.cuni.cz
web: www.scsf.cz

» OBRÁZKY K PŘÍSPĚVKU
Kliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíte
apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Stanislav Havlíček

20 let České lékárnické k...

PharmDr. Stanislav Havlíč...
17.06.2011

Mgr. Kornélia Chrapková

Práce lékárníka ve Velké ...

Mgr. Kornélia Chrapková
16.11.2009

Mgr. Veronika Hrabcová

Norské lékárenství 3. – r...

Mgr. Veronika Hrabcová
29.03.2010

Mgr. Stanislav Havlíček

ÚOOÚ - SÚKL koná v rozpor...

Mgr. Stanislav Havlíček
05.08.2009

MUDr. Jiřina Hobstová, CSc.

Nová chřipka A (H1N1) 2....

MUDr. Jiřina Hobstová, CS...
10.05.2009

PharmDr. Zdeněk Blahuta

Úspory generované zkrácen...

PharmDr. Zdeněk Blahuta
13.08.2015

Prof. MUDr. Jaroslav Dršata, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Prof. MUDr. Jaroslav Drša...
25.11.2009

Doc. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D.

Vědecká činnost vs. počet...

Doc. PharmDr. Tomáš Šimůn...
16.12.2013

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Nový přírůstek v expozici...

Mgr. Ladislava Valášková,...
14.03.2009

Živý záznam akce

1. Tématický den - Den lé...

Živý záznam akce
22.06.2008

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.