Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» PROČ INZEROVAT NA WEBECH SKUPINY APATYKÁŘ®

Zpravodajství pro profesionály…

Portál APATYKÁŘ® je prvním místem, kde návštěvníci hledají kompletní, aktuální a ve většině případů exkluzivní informace z farmasektoru z celého světa. Patří mezi ně mj. manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, regulační orgány, státní správa, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh, akvizice a pojišťovny. Jako profesionální médium šíří APATYKÁŘ® své informace rovněž v profesionální sociální síti LinkedIn.

Odborné komentáře pro média

Lékárník a provozovatel portálu PharmDr. Martin Dočkal jako dlouholetý odborník na lékárenství a farmacii s více než dvacetiletými zkušenostmi poskytuje odborné komentáře v oblasti lékové politiky a lékárenství pro řadu médií, mj. E15, Marketing a Media, Blesk.tv – Epicentrum, Otevřené zdravotnictví, Dagens Apotek (SWE), Apteka (UA) ad. Dr. Dočkal poskytuje pro své klienty rovněž odborné konzultační služby.

To podstatné jsou informace…

Portál APATYKÁŘ® měsíčně zaznamenává téměř 800 tisíc návštěv (počet návštěv vytvořených uživateli v daném období, tj. série zobrazení stránky vygenerovaná jedním uživatelem na dané doméně, kdy mezi jednotlivými zobrazeními neuplyne více než 30 minut), více než 9 mil. pageviews a délku návštěvy bezmála 15 minut. Stal se tak jednoznačným lídrem mezi českými farmaweby. Od svého vzniku se věnuje výhradně informační a zpravodajské činnosti, není propojen se žádným provizním či reklamním systémem a se žádnou internetovou lékárnou. Poskytuje tak důvěryhodné a objektivní zpravodajství nezatížené „doporučenými“ informacemi.

V roce 2020 došlo k zásadní změně zaměření portálu, kdy začal nabízet své informace v placeném formátu. Současně se rozšířil odborný záběr na detailní rozbor témat s cíleným zaměřením na farmaprůmysl, akvizice, investice, nová léčiva a indikace, novinky v klinickém vývoji léčiv a legislativní změny. Nenabízí tak běžně dostupné zprávy, ale komentáře a odborný výklad témat a cílené tématické speciály.

Udáváme trendy nelimitující návštěvníky…

Portál APATYKÁŘ® jako první spustil v květnu 2008 první evropský profesionální podcasting zalistovaný v největší podcastové síti Apple Podcasts nebo aplikaci Spotify. Každý týden je staženo cca 90000 podcastů portálu APATYKÁŘ®, pravidelných odběratelů všech podcastů je aktuálně 701334.

Široká dostupnost podcastů portálu APATYKÁŘ® (přes web, Apple Podcasts, Spotify, smartphones, v sociálních sítích…) a minimální omezení pro návštěvníky z hlediska internetového připojení či technických požadavků a znalostí láká stále více nových návštěvníků.

Portál APATYKÁŘ® jako první z českých zdravotnických médií začal přinášet své informace každý den, tj. také o víkendech a svátcích.

Exkluzivita, prestiž, serióznost…

Podcasting portálu APATYKÁŘ® získal prestižní ocenění National Winner of the European Podcast Award 2008 a je zalistován v četných podcastových službách (např. Podcaster.de nebo Podcast.com).

» CHCEME VYUŽÍT VAŠE SLUŽBY A DOMLUVIT PODROBNOSTI «

» JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍME

 • ZPRÁVY Z OBORU
 • PREZENTAČNÍ PODCAST
 • ONLINE PŘENOS Z AKCE
 • TÉMATICKÝ DEN
 • PARTNERSTVÍ NA ODBORNÉM TÉMATICKÉM PODCASTU/SERIÁLU PODCASTŮ
 • UPOUTÁVKA BASIC (BANNER)

» REALIZOVANÉ AKCE A VĚTŠÍ KAMPANĚ

 • PHARMACY CARE – TOWARDS BEYOND (International Pharmacy Conference, 2019)
  Kompletní odborné vedení konference a příprava odborného programu, moderace, vedení panelové diskuze.
 • APAVISION 4 – NEDOSTUPNOST LÉČIV – MOŽNÁ ŘEŠENÍ V GLOBÁLNÍM KONTEXTU (2019)
  Diskuze v rámci odborného projektu APAvision. Hosté: Mgr. Filip Vrubel, (náměstek ministra zdravotnictví), Mgr. Irena Storová, MHA (ředitelka Státního ústavu pro kontrolu léčiv), PharmDr. Miroslava Snopková, Ph.D. (2. vicepresidentka Slovenské lékárnické komory), PharmDr. Kateřina Majznerová (Lékárna Na Pekařské, Brno), Mgr. Jakub Dvořáček, MHA (výkonný ředitel Asociace inovativního farmaceutického průmyslu), Ing. Petr Doležal (generální ředitel Benu ČR/Phoenix) a Ing. Daniel Horák (generální ředitel Česká lékárna holding/Viapharma).
 • APAVISION 3 – NADSTANDARDNÍ SLUŽBY LÉKÁREN (2019)
  Diskuze v rámci odborného projektu APAvision. Hosté: Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA, (ministr zdravotnictví), MUDr. Alena Miková (ředitelka Odboru léčiv a zdravotnických prostředků Všeobecné zdravotní pojišťovny), PharmDr. Ondrej Sukeľ (president Slovenské lékárnické komory), PharmDr. Kateřina Majznerová (Lékárna Na Pekařské, Brno), PharmDr. Michala Belasová (Lékárny BENU), PharmDr. Zdeněk Blahuta, MHA (výkonný ředitel Evropské federace lékárenských sítí) a RNDr. Marek Petráš, Ph.D. (odborný pracovník 3. Lékařské fakulty Univezity Karlovy a provozovatel webu Vakcíny.net).
 • APAVISION 2 – VYSOCE INOVATIVNÍ LÉČIVÉ PŘÍPRAVKY A ORPHAN DRUGS (2019)
  Diskuze v rámci odborného projektu APAvision. Hosté: Mgr. Filip Vrubel (náměstek ministra zdravotnictví), Ing. David Šmehlík, MHA (náměstek ředitele Všeobecné zdravotní pojišťovny) a Mgr. Jakub Dvořáček, MHA (ředitel Asociace inovativního farmaceutického průmyslu).
 • APAVISION 1 – BREXIT A JEHO DOPAD NA DOSTUPNOST LÉČIV (2019)
  Diskuze v rámci odborného projektu APAvision. Hosté: Mgr. Irena Storová, MHA (ředitelka Státního ústavu pro kontrolu léčiv), Mgr. Jakub Dvořáček, MHA (ředitel Asociace inovativního farmaceutického průmyslu) a PharmDr. Renata Semeráková (vedoucí lékárnice lékárny Nemocnice Na Homolce).
 • MODERACE ODBORNÉ KONFERENCE MZ (2019)
  PharmDr. Martin Dočkal moderoval odbornou mezinárodní konferenci Ministerstva zdravotnictví Trendy v evropském lékárenství s hlavními tématy dostupnost léčiv, odměňování lékáren a zásilkový výdej receptových léčiv. Konference probíhala za účasti poslanců PČR a zahraničních hostů, včetně nejvyššího zastoupení slovenského MZ a SLeK.
 • MODERACE ODBORNÉHO DISKUZNÍHO PANELU (2018)
  PharmDr. Martin Dočkal moderoval diskuzní kulatý stůl na téma Lékárenství a léková politika v rámci odborné konference ZDRAVOTNICTVÍ 2019.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING (2018)
  Prezentační podcast o e-Laboratoři a širokých možnostech pracovního uplatnění.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Mendelova univerzita (2017)
  Prezentační podcast s Mgr. Dagmar Hegerovou, Ph.D., pověřenou zástupkyní Laboratoře mikrobiologie a enzymologie a vedoucí projektového oddělení Ústavu chemie a biochemie Mendlovy univerzity v Brně o využití nanonástic ve farmacii a nových objevech v této oblasti.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Mendelova univerzita (2016)
  Prezentační podcast s prof. RNDr. Vojtěchem Adamem, Ph.D., prorektorem pro vědu a výzkum Mendelovy univerzity v Brně o vědecko-výzkumných aktivitách Ústavu chemie a biochemie.
 • 25. LET SLOVENSKÉ LÉKÁRNICKÉ KOMORY (2015)
  Kompletní mediální kampaň s využitím cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ® prezentující oslavy 25. výročí Slovenské lékárnické komory; online zpravodajství a fotoreportáže přímo z místa konání akce.
 • 25. LET SLOVENSKÉ LÉKÁRNICKÉ KOMORY (2015)
  Kompletní mediální kampaň s využitím cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ® prezentující oslavy 25. výročí Slovenské lékárnické komory; online zpravodajství a fotoreportáže přímo z místa konání akce.
 • 25. LET SLOVENSKÉ LÉKÁRNICKÉ KOMORY (2015)
  Kompletní mediální kampaň s využitím cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ® prezentující aktivity k 25. výročí Slovenské lékárnické komory – nové ocenění za společenský přínos a Rok pomáhající profese.
 • 25. LET SLOVENSKÉ LÉKÁRNICKÉ KOMORY (2015)
  Prezentační podcast k 25. výročí Slovenské lékárnické komory a nové aktivitě Rok pomáhající profese.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Alphega lékárny (2015)
  Prezentační podcast společnosti Alliance Healthcare o novém globálním lídrovi WBA a novinkách v projektu virtuálního sdružení lékáren Alphega.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Sanofi/Zentiva (2014)
  Prezentační podcast společnosti Sanofi/Zentiva CZ mj. o vývoji na farmaceutickém trhu, paralelním obchodu či pozitivních listech a e-aukcích v českém prostředí.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Sanofi/Zentiva (2014)
  Prezentační podcast společnosti Sanofi/Zentiva CZ mj. o vývoji na farmaceutickém trhu, paralelním obchodu či pozitivních listech a e-aukcích v českém prostředí.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Alphega lékárny (2014)
  Prezentační podcast společnosti Alliance Healthcare o projektu virtuálního sdružení lékáren Alphega.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Česká lékárna, a.s. (2013)
  Prezentační podcast zaměřený na možnosti pracovního uplatnění a kariérního postupu u největšího českého lékárenského řetězce Dr. Max.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Česká lékárna, a.s. (2012)
  Prezentační podcast zaměřený na rozvoj konzultační činnosti, lékové intervence farmaceutů, novinky v e-learningu a kampaně pro pacienty největšího českého lékárenského řetězce Dr. Max.
 • Online přenos z XXII. Sjezdu delegátů České lékárnické komory (2012)
  Celodenní živé online zpravodajství z akce se vstupy hostů, fotoreportáž.
 • 28. LÉKÁRNICKÉ DNY (2012)
  Kompletní mediální kampaň s využitím Zprávy z oboru, cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ®; zpravodajství a fotoreportáže z akce.
 • 5. NOC MUZEÍ (2012)
  Kompletní kampaň ve formě Zprávy z oboru doplněná o podcastovou kampaň formou oznamu; speciální podcastová reportáž s živým záznamem z akce, fotoreportáž z akce.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Česká lékárna, a.s. (2011)
  Prezentační podcast zaměřený na systém interního vzdělávání a konzultačních služeb pro pacienty největšího českého lékárenského řetězce Dr. Max.
 • PREZENTAČNÍ PODCAST – Česká lékárna, a.s. (2011)
  Prezentační podcast zaměřený na možnosti pracovního uplatnění a kariérního postupu u největšího českého lékárenského řetězce Dr. Max.
 • Online přenos z XXI. Sjezdu delegátů České lékárnické komory (2011)
  Celodenní živé online zpravodajství z akce se vstupy hostů.
 • 27. LÉKÁRNICKÉ DNY (2011)
  Kompletní mediální kampaň s využitím Zprávy z oboru, cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ®; speciální podcastová reportáž s živým záznamem z akce, zpravodajství a fotoreportáž z akce.
 • 4. NOC MUZEÍ (2011)
  Kompletní kampaň ve formě Zprávy z oboru doplněná o podcastovou kampaň formou oznamu; speciální podcastová reportáž s živým záznamem z akce, fotoreportáž z akce.
 • DEN LÉKÁREN (2010)
  Kompletní mediální kampaň s využitím podcastových oznamů, cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ®; celodenní podcastové vysílání zaměřené na akci, chat s návštěvníky.
 • 3. NOC MUZEÍ (2010)
  Kompletní kampaň ve formě Zprávy z oboru doplněná o podcastovou kampaň formou oznamu, fotoreportáž z akce.
 • 50 LET PHARMACEUTICAL GROUP OF THE EUROPEAN UNION (2009)
  Kompletní mediální kampaň na portálu APATYKÁŘ®, celotýdenní podcastové vysílání zaměřené na rozhovory s exkluzivními hosty.
 • Charitativní kalendář The Queen (2009)
  Kampaň ve formě Zprávy z oboru doplněná o podcastovou kampaň formou oznamu.
 • 40 LET FARMACEUTICKÉ FAKULTY UNIVERZITY KARLOVY (2009)
  Kompletní mediální kampaň s využitím podcastových oznamů, cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ®; celotýdenní podcastové vysílání zaměřené na akci, rozhovory s exkluzivními hosty.
 • DEN LÉKÁREN (2009)
  Kompletní mediální kampaň s využitím podcastových oznamů, cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ®; celodenní podcastové vysílání zaměřené na akci, chat s návštěvníky.
 • 2. NOC MUZEÍ (2009)
  Kompletní kampaň ve formě Zprávy z oboru doplněná o podcastovou kampaň formou oznamu; speciální podcastová reportáž s živým záznamem z akce, fotoreportáž z akce.
 • TÝDEN LÉKÁREN (2008)
  Kompletní mediální kampaň s využitím podcastových oznamů, cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ®; celotýdenní podcastové vysílání zaměřené na akci, chat s návštěvníky.
 • DEN LÉKÁREN (2008)
  Kompletní mediální kampaň s využitím podcastových oznamů, cíleného oslovení na portálu APATYKÁŘ®, celodenní podcastové vysílání zaměřené na akci, chat s návštěvníky.
 • 1. NOC MUZEÍ (2008)
  Kompletní kampaň ve formě Zprávy z oboru doplněná o podcastovou kampaň formou oznamu; speciální podcastová reportáž s živým záznamem z akce, fotoreportáž z akce.
 • STARDANCE III. (2008)
  Podcastová kampaň formou oznamu pro MISS ČR 2004 JANU DOLEŽELOVOU.

» KE STAŽENÍ

Následující PDF dokument obsahuje kompletní přehled nabízených služeb portálu APATYKÁŘ® pro chytré marketéry, kteří vědí, že se jim spolupráce s portálem APATYKÁŘ® vyplatí! Seznamte se s nejnovějšími trendy v efektivním oslovení návštěvníků.

MEDIALIST portálu APATYKÁŘ® (kompletní seznam nabízených služeb prezentace)

» CHCEME VYUŽÍT VAŠE SLUŽBY A DOMLUVIT PODROBNOSTI «

apaSTATISTIKY

Vybrané reference

 • Mendelova univerzita v Brně
 • Česká lékárna – Lékárny Dr.Max
 • Lékárny BENU
 • Teta drogerie a lékárny ČR
 • Pilulka Lékárny
 • Thomayerova nemocnice
 • Ústřední vojenská nemocnice
 • Nemocnice České Budějovice
 • Nemocnice Tábor
 • Státní ústav pro kontrolu léčiv
 • Zentiva
 • Sanofi
 • Česká lékárnická
 • Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy
 • Pharmaceutical Group of the European Union
 • Alliance Healthcare
 • České farmaceutické muzeum
 • Allianz pojišťovna
 • Angelus lékárna
 • ARNICA
 • Aster Pharma
 • Bayer Consumer Healthcare
 • Contipro Group
 • Lékárny Cyrmex
 • Dr. Pendl & Dr. Piswanger
 • G-FAM
 • G-Pharm
 • Gallipot
 • LaRa Teplice
 • Lékárna Mgr. Jana Kašparová, Prostějov
 • Lékárna Alena Mydlářová, Jičín
 • Lékárna Johanka, Hostivice
 • Lékárna Jugoslávská, Brno
 • Lékárna Korunní, Praha
 • Lékárna Patro, Ostrava
 • Lékárna U Pöttingea, Olomouc
 • Lékárna U Sv. Kláry, Praha
 • Lékárníci 95
 • Lékárny Cyrmex
 • Lékárna Euphrasia, Brno
 • Lékárny Harmonia
 • Lékárny LEMAK
 • Lékárny Lloyds
 • Lékárny Na zdraví
 • Lékárny Zlatý had
 • MAGISTRA
 • Manpower
 • MediFarmaco
 • MedicaPharma
 • Megafyt
 • MONASTAR – Lékárny Bodypharm
 • Naturprodukt CZ
 • Pears Health Cyber
 • PIERRE FABRE DERMO-COSMÉTIQUE
 • Pilulka Lékárny
 • Pharma 2
 • Pharmacy Development – Lékárny Vital
 • Pharmia
 • Podřipská nemocnice
 • R-MARK
 • Redcurry
 • Repharm – Lékárny AGEL
 • Sanabilis
 • SCHLECKER
 • SimonPharma
 • SPEA Olomouc
 • SP-DIAMED PLUS
 • Stará lékárna, Zábřeh n. Moravě
 • SUNPHARMA CZ
 • Tesco Stores ČR
 • Veropharm
 • VMT Union
 • Zbraslavská lékárna
 • Zálabská lékárna
 • Miss ČR 2004 Jana Doleželová
 • Česká farmaceutická společnost
 • Česká lékárnická komora

Mediálně podporujeme

 • Sdružení Okamžik
 • Ústav chemie a biochemie Mendelovy univerzity

Informace od nás čerpají

 • Apotheke Adhoc (DE)
 • Asociace inovativního farmaceutického průmyslu
 • Česká asociace farmaceutických firem
 • Česká lékárnická komora
 • Česká tisková kancelář
 • E15
 • Health Policy Institute (SK)
 • iDnes.cz
 • iHned.cz
 • IHS Global Insight (UK)
 • Medical Tribune
 • Mediweb (Mafra Slovakia)
 • MeDitorial
 • MF Zdravotnické noviny
 • Ministerstvo zdravotnictví
 • motejlek.com
 • Pharma Profit
 • Pharmaceutical Group of the European Union (EU)
 • PMR (PL)
 • Slovenská lékárnická komora (SK)
 • Státní ústav pro kontrolu léčiv
 • Štátny ústav pre kontrolu liečiv (SK)
 • Unipharma – 1. slovenská lekárnická a.s. (SK)

Poslechnuto podcastů:

- celkem: 51 490 249
- tento týden: 56 926
- průměrně týdně: 93 828
Pravidelných posluchačů: 701 334
Podcastů v archivu: 314

Lékárnická inzerce:

Aktuální počet inzerátů: 48
Počet uživatelů odebírající
inzertní RSS kanál: 660 025

Mezinárodní ocenění

European PODCAST Award

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999-2021, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.