Tiskové zprávy/Press release – APATYKÁŘ®
Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky
apaTISKOVÉ ZPRÁVY
V této části najdete všechny tiskové zprávy portálu APATYKÁŘ®.

PharmDr. Martin Dočkal: Baví mě být první v oboru a přinášet novinky, učíme uživatele vyžadovat kvalitu

28.12.2020

Český farmaportál APATYKÁŘ® reaguje na kontinuální nárůst VIP čtenářů placeného obsahu a prošel po několika letech nejen významnou designovou a technickou změnou, ale i zcela zásadní změnou své mobilní verze. Se vstupem na sociální sítě totiž zaznamenal výrazný nárůst přístupů z mobilních zařízení, především chytrých telefonů. Cílem proto je, aby orientace pro uživatele byla ještě jednodušší, přehlednější a načítání obsahu o poznání rychlejší.

PharmDr. Martin Dočkal: Správný lídr musí mít odvahu jít do něčeho, čeho se ostatní bojí

30.08.2020

Návštěvníci českého farmaportálu APATYKÁŘ® akceptovali jak cenu, tak nový rozsah a kompozici článků v placeném obsahu. Ukazuje se, že portál má za více než 20 let velmi silnou pozici a jeho informace patří v oblasti farmacie jednoznačně mezi nejvyhledávanější, u nichž návštěvníci uznávají přínos. Mezi předplatitele patří advokátní kanceláře specializující se na oblast regulatory affairs, akvizice ve farmaprůmyslu i medicínské právo. Další skupinou jsou investoři ve farmacii, inovativní start-upy a oborové asociace. Mezi jednotlivci najdeme jak vyšší management farmaceutických firem, tak i lékárníky zaměstnance.

Detailní informace, přehledy farmatrhu a konkrétní řešení pro lékárny nově v placeném obsahu

01.06.2020

Největší český farmaportál APATYKÁŘ® vstupuje do své další éry a spouští placený obsah. Jeho součástí budou články s detailními informacemi o projektech farmaceutické péče, specializovaných službách v lékárnách, informace o elektronických řešeních či podrobné přehledy a analýzy farmaceutického trhu.

Nevytrhujte věci z kontextu, vzkázal soud ČLnK a smetl její žalobu proti PharmDr. Martinu Dočkalovi ze stolu

05.03.2020

Krajský soud v Plzni zcela jednoznačně rozhodl o žalobě České lékárnické komory proti jejímu členovi PharmDr. Martinu Dočkalovi a v plném rozsahu ji zamítl pro neodůvodněnost. Současně komoře jasně vzkázal, že nelze záměrně vytrhovat věty z kontextu, což platí zvlášť u odborné organizace, kde automaticky předpokládá chápání v kontextu celého textu.

Lékárníci našli v česko-slovenské APAvision shodu s ministrem zdravotnictví, novým kompetencím se nebrání

05.08.2019

V rámci odborné platformy pro farmacii a lékárenství APAvision na téma Nadstandardní služby lékáren přišli s lékárníky z praxe diskutovat ministr zdravotnictví, president Slovenské lékárnické komory, zástupkyně pojišťovny či vakcinolog.

Lékárenský PODCAST – modernější, responzivní, rychlejší a více social-friendly

09.06.2019

Lékárenský PODCAST, sesterský web největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, prošel zásadními změnami. Nově je plně responzivní a dostupný přes drtivou většinu mobilních zařízení a díky přepracování kódu a použité technologii i výrazně rychlejší.

Portál APATYKÁŘ® spouští svůj největší projekt – odbornou platformu APAvision

25.04.2019

Největší český farmaportál APATYKÁŘ® propojuje klíčové hráče z oboru a spouští nový, dosud největší projekt APAvision. Odbornou platformu pro výměnu názorů a zkušeností k danému tématu z oblasti farmacie a lékárenství.

Podcasty Apatykáře si nově poslechnete i ve Spotify

05.02.2019

Největší český farmaportál APATYKÁŘ® umožňuje nově poslech svých podcastů i ve druhé nejpoužívanější podcastové aplikaci Spotify. Zalistoval zde všech svých devět podcastových kanálů. Tímto krokem reaguje na výrazný zájem o podcasty a požadavky uživatelů.

PharmDr. Martin Dočkal odmítá bezprecedentní nátlak a snahu o manipulaci zpravodajství portálu APATYKÁŘ® ze strany prezidenta ČLnK

14.05.2018

Provozovatel a šéfredaktor českého farmaportálu s bezmála dvacetiletou tradicí na českém trhu APATYKÁŘ® PharmDr. Martin Dočkal důrazně odmítá naprosto bezprecedentní snahu o manipulaci a ovlivňování zpravodajství portálu ze strany prezidenta ČLnK.

Portál APATYKÁŘ® překonal 8 mil. pageviews měsíčně a 15 minut na jednu návštěvu!

03.12.2017

Český farmaportál APATYKÁŘ® překonal v listopadu hranici 8. mil. pageviews a 15 minut na jedné návštěvě. Ke třem nejnavštěvovanějším rubrikám se přidal blog provozovatele portálu, jehož návštěvnost se meziročně ztrojnásobila.

apaPODCAST

Podcastový tip

Živá reportáž z akce

4. Noc muzeí v Českém far...

Živá reportáž z akce

Prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Prof. PharmDr. Alexandr H...

Dr. Emil Zörner

Generický trh léčiv v ČR ...

Dr. Emil Zörner

Mgr. Ľuboš Doršic

Projekt individuálního dá...

Mgr. Ľuboš Doršic

Mgr. Stanislav Havlíček

Hlavní události českého l...

Mgr. Stanislav Havlíček

PharmDr. Martin Beneš

Kontroly SÚKL 3. – nepovo...

PharmDr. Martin Beneš

Doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.

Lékárenství z pohledu min...

Doc. MUDr. Leoš Heger, CS...

Prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.

Školné na vysokých školác...

Prof. PharmDr. Alexandr H...

Gabriela Valentová

Student Exchange Programm...

Gabriela Valentová

Mgr. Lucie Kotlářová

1. Tématický den - Metabo...

Mgr. Lucie Kotlářová

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999-2021, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.