Portál APATYKÁŘ® poprvé překonal hranici 4 mil. pageviews a 700 tis. návštěv – APATYKÁŘ®
Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Lékárny Dr.Max

Díky naší velikosti může ambiciózní a kvalitní lékárník najít neomezené možnosti uplatnění

První část prezentačního podcastu společnosti Česká lékárna holding, a.s., mj. o e-Laboratoři a širokých možnostech pracovního uplatnění. Hosté: PharmDr. David Mendl (provozní ředitel Lékáren Dr.Max), Mgr. Petra Jebavá (oblastní provozní ředitelka).

…o lékárenství víme vše!®

apaTISKOVÉ ZPRÁVY
V této části najdete všechny tiskové zprávy portálu APATYKÁŘ®.
APATYKÁŘ® – 16 LET PROFESIONÁLNÍHO ZPRAVODAJSTVÍ

Portál APATYKÁŘ® poprvé překonal hranici 4 mil. pageviews a 700 tis. návštěv

Vloženo: 03.07.2016, 10:59 | Čteno: 599890×

Největší český farmaportál APATYKÁŘ® v červnu dosáhl historického úspěchu – pokořil hranici 4 miliónů zhlédnutých stránek a 700 tis. návštěv. Současně se dále prodloužila délka návštěvy na portálu, která dosahuje aktuálně bezmála 15 minut, v případě podcastů 19:46 minut.

Návštěva téměř 15, poslech podcastu 20 minut

V červnu 2016 dosáhl portál APATYKÁŘ® významného úspěchu, když poprvé ve své šestnáctileté historii zaznamenal více než 4 milióny zhlédnutých stránek (4 017 432). Současně se poprvé počet návštěv dostal poprvé přes hranici 700 tis. Návštěvníci na portálu průměrně stráví při jedné návštěvě 14:56 min. (v prosinci 2015 to bylo 14:47 min.), v případě Lékárenského PODCASTU je pak průměrný čas strávený na návštěvě 19:46 min. (průměrná délka podcastu je 20 min.). Portál tak nejen dále potvrzuje svou jasnou pozici lídra, ale i dlouhodobý významný růstový trend.

„Při průměrné délce podcastu dvacet minut a bezmála stejné délce návštěvy je zjevné, že návštěvníci o informace mají eminentní zájem, protože si podcast poslechnou celý. Ostatně i proto není výjimkou, že průměrný počet cca 1500 unikátních poslechů denně má tentýž podcast i za tři čtvrtě roku. Informace v podcastu tak má mimořádný zásah cílové skupiny,“ říká PharmDr. Martin Dočkal, provozovatel portálu APATYKÁŘ®.

Portál APATYKÁŘ® je již řadu let hlavním českým médiem pro oblast lékárenství a farmacie. Jako první z českých zdravotnických médií začal přinášet zpravodajství každý den, tj. i o víkendech a svátcích bez poklesu návštěvnosti. Od počátku se orientuje cíleně na oblast lékárenství a farmacie, od roku 2008 připojil i poslední velkou oblast farmaprůmysl.

Je prvním místem, kde návštěvníci hledají kompletní, aktuální a ve většině případů exkluzivní informace z farmasektoru. Patří mezi ně lékárníci, lékaři, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, ministerstva, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh a fúze, banky a pojišťovny. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. Portál je citován nejen v českých, ale rovněž v zahraničních odborných médiích a řada zahraničních regulačních agentur a farmaasociací si jej vybrala jako zprostředkovatele informací pro ČR.

„Na českém trhu bezkonkurenční návštěvnost je tím nejlepším a skutečně objektivním oceněním nejdéle působícího českého farmawebu. I bez marketingových přikrášlení je jasné, kdo ve farmacii a lékárenství hraje skutečně prim a udává trendy a kdo se jen veze. I proto je zpravodajství portálu hlavním zdrojem informací všech významných hráčů na českém farmatrhu. Od počátku jsem postavil zpravodajství na profesionalitě a kvalitě a z těchto ambicí nehodlám ustupovat. Délka návštěvy 15 minut jasně potvrzuje, kde návštěvníci skutečně hledají informace a ne jen titulky,“ dodává PharmDr. Martin Dočkal.

O portálu APATYKÁŘ®

Již téměř 16 let zde návštěvníci získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, lékaři, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, ministerstva, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh, banky a pojišťovny. Mezi top 20 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. Měsíčně zaznamená 700 tis. návštěv, každý týden je staženo více než 88 tis. podcastů, pravidelných odběratelů všech podcastů je bezmála 360 tis. Pro profesionály, kteří chtějí být v oboru vidět nabízí řadu možností prestižní prezentace.

Weby skupiny APATYKÁŘ®.net

APATYKÁŘ® – 1. český lékárenský informační a podcastový portál
Lékárenský PODCAST – 1. český cílený lékárenský podcasting
pharma APATYKÁŘ® – web pro odbornou lékárnickou veřejnost
LÉKÁRNICKÁ INZERCE – největší český online lékárnický pracovní trh
České farmaceutické muzeum v Kuksu
Projekt Rodinná lékárna

apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Ondrej Sukeľ

Projekt Bezpečné léky – m...

PharmDr. Ondrej Sukeľ

Helena Vaňkátová

Student Exchange Programm...

Helena Vaňkátová

PharmDr. Alena Linhartová

Konzultační a poradenské ...

PharmDr. Alena Linhartová...

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

Zásilkový obchod s recept...

PharmDr. Vladimír Finster...

Ing. Mgr. Pavel Vajskebr

Je korupce realitou v čes...

Ing. Mgr. Pavel Vajskebr

Mgr. Kornélie Chrapková

Klinická farmacie v praxi...

Mgr. Kornélie Chrapková

Živý záznam akce

14. Ples farmaceutů

Živý záznam akce

PharmDr. Lenka Doležalová

Příprava chemoterapie pro...

PharmDr. Lenka Doležalová...

Mgr. Michal Hojný

Bude belgický model odměň...

Mgr. Michal Hojný

Mgr. Michal Hojný

Test lékáren v podání čes...

Mgr. Michal Hojný


ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.