Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky
apaTISKOVÉ ZPRÁVY
V této části najdete všechny tiskové zprávy portálu APATYKÁŘ®.
APATYKÁŘ® VSTUPUJE DO NOVÉ ÉRY

Detailní informace, přehledy farmatrhu a konkrétní řešení pro lékárny nově v placeném obsahu

Vloženo: 01.06.2020, 18:45 | Čteno: 136112×
Foto: PharmDr. Martin Dočkal ve svém projektu APAvision

Plzeň 1. června 2020 – Největší český farmaportál APATYKÁŘ® vstupuje do své další éry a spouští placený obsah. Jeho součástí budou články s detailními informacemi o projektech farmaceutické péče, specializovaných službách v lékárnách, informace o elektronických řešeních či podrobné přehledy a analýzy farmaceutického trhu.

Portál APATYKÁŘ® dlouhodobě přináší informace, které jsou inspirací pro řadu poskytovatelů zdravotní péče nebo řady společností. Ty velmi často vyžadují poměrně značný čas a odbornou přípravu. Proto se lékárník a provozovatel portálu PharmDr. Martin Dočkal rozhodl tyto informace zpoplatnit.

„Víme, že dlouhodobě naše informace využívá a sleduje velká řada subjektů a nabízíme jim tak hotová řešení, která následně využijí pro své podnikání. Více než 20 let zcela zdarma. Příprava těchto návodů a odborných informací je však extrémně časově, ale i finančně náročná. Je třeba si zjistit a nastudovat velké penzum informací, což už jednoduše nelze dělat zdarma, abychom zachovali vysokou kvalitu. Jsme ale přesvědčeni, že exkluzivita a kvalita našich informací je na takové úrovni, že placený obsah nebude pro naše čtenáře překážkou,“ říká Dr. Dočkal.

Běžné zpravodajství zůstává i nadále pro návštěvníky dostupné bezplatně. Zpoplatněny budou tématické speciály, konkrétní návody, řešení a inovativní možnosti přinášející lékárnám přidanou hodnotu pro jejich provoz. Zpoplatnění nebude fungovat tak, jak je v ČR nyní u obdobně specificky zaměřených webů běžné formou předplatného, ale formou kreditů.

„Apatykář jde dlouhodobě svou cestou, proto je nejúspěšnější v oboru. I v tomto případě jsme reagovali na zpětnou vazbu z našeho průzkumu mezi uživateli. Ti mají zájem o konkrétní články, nikoli o obecné předplatné na určité časové období. Právě volba kreditního systému tuto podmínku přesně splňuje. Čtenáři jednoduše použijí kredity jen na ty články, které chtějí. Tedy každé zobrazení jeden kredit,“ vysvětluje Dr. Dočkal.

„Průkopnicky jsme ukázali, že i v tak specializovaném oboru, jakým farmacie a lékárenství je, je možné vytvářet dlouhodobě kvalitní zpravodajství. Nikdo jiný nedokázal více než 20 let nabízet v řadě případů exkluzivní obsah zdarma. Nicméně chci svůj portál posunout dál, proto jsem přistoupil ke spuštění placeného obsahu. Věřím totiž v kvalitu a přínos našich informací. Ostatně už nyní se jimi mnozí nechávají inspirovat a využívají je,“ shrnuje dále důvody Dr. Dočkal.

Portál APATYKÁŘ® od počátku sází na vlastní obsah a vyhledávání zajímavých a inspirativních témat. Jeho cílem není zkratkovité, zjednodušené mainstreamové zpravodajství, ale staví na detailním vysvětlení problematiky a souvislostí z pohledu odborníků s více než dvacetiletou lékárenskou praxí. Při jejich zpracování redakce zásadně komunikuje s konkrétními osobami (primárními zdroji), rozhovory autorizuje a fakta před zveřejněním ověřuje.

O portálu APATYKÁŘ®

Portál APATYKÁŘ® je již řadu let českým lídrem pro oblast lékárenství a farmacie. Jako první z českých zdravotnických médií začal přinášet zpravodajství každý den, tj. i o víkendech a svátcích, a od počátku se orientuje cíleně na oblast lékárenství a farmacie. Více než 20 let zde návštěvníci získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, lékaři, farmaceutičtí asistenti, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, státní správa, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh a pojišťovny. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. V dubnu 2019 spustil novou odbornou platformu APAvision, dosud největší projekt.

Portál je citován nejen v českých, ale rovněž v zahraničních odborných a ekonomických médiích a řada zahraničních regulačních agentur a farmaasociací si jej vybrala jako zprostředkovatele informací pro ČR. Měsíčně zaznamená více než 800 tis. návštěv. Celkem bylo staženo více než 40 mil. podcastů a každý týden je jich staženo cca 90 tis., pravidelných odběratelů všech podcastů je více než 620 tis. Pro profesionály, kteří chtějí být v oboru vidět nabízí řadu možností prestižní prezentace.

Weby skupiny APATYKÁŘ®.net

APATYKÁŘ® – 1. český lékárenský informační a podcastový portál
APAvision – odborná platforma APATYKÁŘ®
Lékárenský PODCAST – 1. český cílený lékárenský podcasting
pharma APATYKÁŘ® – web pro odbornou lékárnickou veřejnost
LÉKÁRNICKÁ INZERCE – největší český online lékárnický pracovní trh
České farmaceutické muzeum v Kuksu
Projekt Rodinná lékárna

apaPODCAST

Podcastový tip

Ing. Ladislav Rudišar

Tématický týden - 40. výr...

Ing. Ladislav Rudišar

Mgr. Antonín Svoboda

Mladí lékárníci přicházej...

Mgr. Antonín Svoboda

PharmDr. Stanislav Havlíček

20 let České lékárnické k...

PharmDr. Stanislav Havlíč...

Mgr. Michal Hojný

1. Tématický den - Co je ...

Mgr. Michal Hojný

Michaela Virágová

Filmový klub USF

Michaela Virágová

PharmDr. Ing. Radka Opatřilová, Ph.D.

Studium na Farmaceutické ...

PharmDr. Ing. Radka Opatř...

PharmDr. Zdeněk Blahuta

Úspory generované zkrácen...

PharmDr. Zdeněk Blahuta

PharmDr. Zuzana Baťová, Ph.D.

Kontrolní činnost, (ne)sp...

PharmDr. Zuzana Baťová, P...

RNDr. Marek Petráš

Cestování a očkování I....

RNDr. Marek Petráš

Doc. RNDr. Magdaléna Fulmeková, CSc.

Slovenka roku 2012, aneb ...

Doc. RNDr. Magdaléna Fulm...

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999-2021, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.