9 504 232 To je počet zhlédnutých stránek v prosinci 2018

téměř 800 tis. To je počet návštěv každý měsíc

14:48 min. To je čas strávený na návštěvě

Jaké služby nabízíme?

PREZENTAČNÍ PODCAST a PARTNER PODCASTU

Služba je určena pro společnosti, které chtějí prestižním a atraktivním způsobem prezentovat své aktivity. Podcast je dlouhodobě dynamické médium, které především v posledním roce zažívá v České republice nebývalou oblibu. Forma podcastu nabízí jedinečný zásah, protože využívá nejen přímého, ale i tzv. odloženého poslechu (tj. uživatel si podcast poslechne cíleně, až se mu to hodí). Podcastingu se profesionálně věnujeme od roku 2008 a ve farmacii jsme jej spustili jako první v Evropě. Za lékárenský podcasting jsme získali cenu European Podcast Award.

Podcast se generuje do Hlavních zpráv portálu na homepage, čímž je zajištěno maximální oslovení návštěvníků. Podcast je současně zalistován na webu LÉKÁRENSKÝ PODCAST a na největší podcastové síti iTunes (Apple Podcasts). Web LÉKÁRENSKÝ PODCAST je divizním webem portálu APATYKÁŘ®, cíleně zaměřeným jen na podcasty.

ZPRÁVA Z OBORU

Je určena pro společnosti, které chtějí jednorázově či pravidelně oslovovat co největší počet lidí z farmaceutického sektoru. Předmětem zprávy je zpravidla informace o nové službě, nabídce, události, akci společnosti, stanoviska či komentáře k aktuální události ad. Každé sdělení je možné doplnit obrázky, logem, prolinky a podrobnými kontakty.

Zpráva se generuje do Hlavních zpráv portálu na homepage, čímž je zajištěno maximální oslovení návštěvníků. Vložení zprávy do rubriky Zprávy z oboru je měsíční, při opakovaném vložení možnost individuálních slev. Rubrika Zprávy z oboru je pátou nejnavštěvovanější rubrikou na portálu APATYKÁŘ®.

Proč a komu služby nabízíme?

Portál APATYKÁŘ® je již bezmála 20 let plně etablovaným a reálně nejnavštěvovanějším místem, kde lékárníci, odborníci, investoři, státní správa, regulační orgány a mnoho dalších lidí sledující farmaceutický sektor získávají jako první informace pro svou práci, činnost, obchody či jen reálný přehled. V červnu 2018 přesáhl počet pageviews hranici 9 miliónů a dále roste. Nabízíme proto vysokou sledovanost a úspěšnost naší práce všem úspěšným společnostem, které se nestydí za výsledky své práce a chtějí je prezentovat na místě, kde si jich určitě všimnou.

Není nutné inzerovat všude, ale důležité je BÝT VIDĚT na místě, kde profesionálové hledají jako první, co se ve farmacii děje!

Ve vyspělém světě je nemyslitelné, aby společnost, která chce být považována za předního hráče v daném sektoru nekomunikovala pravidelně s odbornou veřejností prostřednictvím největšího odborného média z oboru.

Jste profesionál? Dejte o tom vědět!

Úspěšní se spojují s úspěšnými. Nebuďte jen šedý průměr, kterého si nikdo nevšimne a udávejte trend jako portál APATYKÁŘ®. Náš úspěch není dán PR, ale skutečně kvalitními informace, které přinášíme už bezmála 20 let. Proto je návštěvnost portálu APATYKÁŘ® bezkonkurenční. Lidé nechtějí balast, ale opravdu kvalitní zpravodajství a vědí, kde je mají hledat. Buďte proto vidět tam, kde profesionálové hledají informace z farmacie jako první!

VYŽÁDEJTE SI SVOU NABÍDKU A ZAŘAĎTE SE MEZI LÍDRY!