9 021 942 To je počet zhlédnutých stránek v červnu 2018

téměř 800 tis. To je počet návštěv každý měsíc

15:03 min. To je čas strávený na návštěvě

Co nabízíme?

Službu ZPRÁVA Z OBORU. Je určena pro společnosti, které chtějí jednorázově či pravidelně oslovovat co největší počet lidí z farmaceutického sektoru. Předmětem zprávy je zpravidla informace o nové službě, nabídce, události, akci společnosti, stanoviska či komentáře k aktuální události ad. Každé sdělení je možné doplnit obrázky, logem, prolinky a podrobnými kontakty. Ve vyspělém světě je nemyslitelné, aby společnost, která chce být považována za předního hráče v daném sektoru nekomunikovala pravidelně s odbornou veřejností prostřednictvím největšího odborného média z oboru.

Zpráva se generuje do Hlavních zpráv portálu na homepage, čímž je zajištěno maximální oslovení návštěvníků. Vložení zprávy do rubriky Zprávy z oboru je měsíční, při opakovaném vložení možnost individuálních slev. Rubrika Zprávy z oboru je čtvrtou nejnavštěvovanější rubrikou na portálu APATYKÁŘ®.

Proč a komu službu nabízíme?

Portál APATYKÁŘ® je již více než 19 let plně etablovaným a reálně nejnavštěvovanějším místem, kde lékárníci, odborníci, investoři, státní správa, regulační orgány a mnoho dalších lidí sledující farmaceutický sektor získává jako první informace pro svou práci, činnost, obchody či jen reálný přehled. V červnu 2018 přesáhl počet pageviews hranici 9 miliónů a dále roste. Nabízíme proto vysokou sledovanost a úspěšnost naší práce všem úspěšným společnostem, které se nestydí za výsledky své práce a chtějí je prezentovat na místě, kde si jich určitě všimnou.

Není nutné inzerovat všude, ale důležité je BÝT VIDĚT na místě, kde profesionálové hledají jako první, co se ve farmacii děje!

Jste profesionál? Dejte o tom vědět!

Úspěšní se spojují s úspěšnými. Nebuďte jen šedý průměr, kterého si nikdo nevšimne a udávejte trend jako portál APATYKÁŘ®. Náš úspěch není dán PR, ale skutečně kvalitními informace, které přinášíme už více než 19 let. Proto je návštěvnost portálu APATYKÁŘ® bezkonkurenční. Lidé nechtějí balast, ale opravdu kvalitní zpravodajství a vědí, kde je mají hledat. Buďte proto vidět tam, kde profesionálové hledají informace z farmacie jako první!

VYŽÁDEJTE SI SVOU NABÍDKU A ZAŘAĎTE SE MEZI LÍDRY!