apatykář práce v lékárně To jsou nejčastěji vyhledávaná klíčová slova

Co nabízíme?

Službu ZPRÁVA Z OBORU. Je určena pro společnosti a lékárny, které chtějí jednorázově či pravidelně oslovovat co největší počet uchazečů o práci v lékárně. Předmětem zprávy je detailní prezentace lékárny. Každé sdělení je možné doplnit obrázky, logem, prolinky a podrobnými kontakty.

Zpráva se generuje do Hlavních zpráv portálu na homepage, čímž je zajištěno maximální oslovení návštěvníků. Vložení zprávy do rubriky Zprávy z oboru je měsíční, při opakovaném vložení možnost individuálních slev. Rubrika Zprávy z oboru je čtvrtou nejnavštěvovanější rubrikou na portálu APATYKÁŘ®.

Proč a komu službu nabízíme?

Portál APATYKÁŘ® je již více než 19 let plně etablovaným a reálně nejnavštěvovanějším místem, kde lékárníci a farmaceutičtí asistenti sledující farmaceutický sektor získávají jako první informace pro svou práci či jen reálný přehled. Portál je úspěšně propojen s nejnavštěvovanějším online pracovním trhem v oblasti lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE. Nabízíme proto možnost efektivní podpory Vaší personální inzerce prezentací lékárny na místě, kde si jí potenciální zaměstnanci určitě všimnou. Buďte vidět tam, kde lékárníci a farmaceutičtí asistenti hledají informace z farmacie jako první!

VYŽÁDEJTE SI SVOU NABÍDKU A ZAŘAĎTE SE MEZI LÍDRY!