Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
PharmDr. Ondrej Sukeľ a Mgr. Peter Krajčovič, PhD.

PharmDr. Ondrej Sukeľ: Udělali jsme hluboký audit činností komory a to, co dříve šlo do neefektivních lidí a prostor vracíme členům

Druhá část speciálního podcastu nahrávaného živě v Bratislavě u příležitosti oslav 20. výročí stavovského časopisu Lekárnické listy. Hosté: PharmDr. Ondrej Sukeľ (president Slovenské lekárnické komory) a Mgr. Peter Krajčovič, PhD. (šéfredaktor časopisu Slovenský lekárnik).

…pro ty, kteří na informace nechtějí čekat!

apaZPRÁVY Z OBORU

V této části nabízí portál APATYKÁŘ® prostor pro zprávy z lékárenského a farmaceutického sektoru. Jednotlivé příspěvky jsou placená sdělení společností a vyjadřují pouze jejich názor.

Portál APATYKÁŘ® je již více než 20 let místem, kde lidé získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, farmaceutičtí asistenti, lékaři, farmamanažeři, H&R manažeři, investoři, státní úřady, ministerstva, advokátní kanceláře. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média.

Pokud chce také vaše společnost v této rubrice oslovit návštěvníky největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, KONTAKTUJTE REDAKCI.

Neoslovujte všechny – oslovte efektivním způsobem ty, které vaše informace může reálně zajímat. Oslovte na místě, kde se vaše informace neztratí!

LÉKÁRNICKÁ INZERCE: Výrazný zájem o farmaceutické asistenty, prezentační podcasty válcují poslechovost

Vloženo: 03.01.2012, 22:03 | Čteno: 972945×
LÉKÁRNICKÁ INZERCE

V roce 2011 bylo do největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE vloženo bezmála 1000 inzerátů. Počet klientů, kteří využili placenou službu se ve 2. pololetí téměř ztrojnásobil. Průměrná měsíční návštěvnost se drží nad hranicí 500 tis. Mimořádný úspěch zaznamenaly první prezentační podcasty.

Přísná selekce bezplatných

Celkový počet inzerátů vložených ve 2. pololetí 2011 zůstal díky přísné selekci srovnatelný s 1. pololetím 2011. Pro nedodržení podmínek pro bezplatnou inzerci však byl vyřazen větší počet (16) inzerentů oproti 1. pololetí.

Podcast – sázka na jistotu maximálního efektu

Rekordní zájem zaznamenaly první dva prezentační podcasty s personální tématikou zaměřené cíleně na zaměstnance lékáren. Zejména druhý – o konzultačních službách a vzdělávacích aktivitách klienta – zaznamenal dosud nejvyšší 24H poslechovost a převálcoval tak všechny dosavadní podcasty.

Extrémní zájem o farmaceutické asistenty

Obecně se ve druhém pololetí poptávka po zaměstnancích zvýšila o 71 %. V případě lékárníků byl zaznamenán nárůst o 27 %, výrazně se však zvýšila poptávka po farmaceutických asistentech (nárůst o 185 %!). To byl také nejčastější důvod, proč klienti využili placenou službu. V případě sanitářů se poptávka zvýšila o 50 %.

Zaměstnanci nejčastěji hledali uplatnění na pozici lékárník-asistent a farmaceutický asistent. Celkový počet návštěvníků byl srovnatelný s 1. pololetím 2011, zdvojnásobil se však počet lékárníků, kteří hledali uplatnění na pozici odborného zástupce.

Ve 2. pololetí se rovněž zdvojnásobil počet studentů farmacie hledajících praxi či brigádu.

Co nejvíce hledali uživatelé

Uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství nejčastěji vyhledávali např. tato slovní spojení: farmaceutický asistent, platy drmax, pracovní pohovor, e-learning ceska lekarna.

Nejčastěji se při vyhledávání zadávala buďto přímo města (Olomouc, Brno, Praha, Ostrava, Cheb, Klatovy) či kombinace města a názvu konkrétních zaměstnavatelů (drmax+město, pharmaland+město, lékárny tesco+město, lloyds+město). Zatímco výrazy drmax a pharmaland byly kombinovány převážně s krajskými a většími městy, výrazy lloyds a lékárny tesco častěji s okresními.

Vzhledem k nárůstu počtu klientů využívajících placené služby se zvýšil více než dvojnásobně počet uchazečů o práci, kteří do 7 dnů stáhli svůj inzerát, protože už je oslovili platící klienti.

O LÉKÁRNICKÉ INZERCI

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství působí na českém internetu 12 let. Je nejvyhledávanějším zdrojem možností pracovního uplatnění pro aktuálnost, efektivitu a znalost prostředí. Od roku 2008 poskytuje nadstandardní placené služby maximalizující úspěšnost a umožňující inzerentům plně se soustředit pouze na výběr zaměstnanců.

Neomezený počet pozic či lokalit, automaticky generovaný mailing s kontakty na nejnovější uchazeče o práci a prodávající lékárny nebo kompletní zpracování inzerátu včetně grafiky. Vše za jednu cenu. To jsou hlavní důvody, proč služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE využívá stále více klientů.

Přehled placených služeb LÉKÁRNICKÉ INZERCE

apaPODCAST

Podcastový tip

Prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.

Školné na vysokých školác...

Prof. PharmDr. Alexandr H...

PharmDr. Ján Valjan

Slovenská lékárnická kriz...

PharmDr. Ján Valjan

PharmDr. Ján Valjan

Česká pseudoefedrinová ka...

PharmDr. Ján Valjan

PharmDr. Stanislav Havlíček

Farmaceutický balíček – č...

PharmDr. Stanislav Havlíč...

Mgr. Lucie Pagáčová

Student Exchange Programm...

Mgr. Lucie Pagáčová

Mgr. Kornélia Chrapková

Práce lékárníka ve Velké ...

Mgr. Kornélia Chrapková

Mgr. Irena Storová, MHA

Reklama na léčiva, média ...

Mgr. Irena Storová, MHA

Jana Vedrová

Spiritus - brněnský stude...

Jana Vedrová

Hana Pavlasová

Kompletní průvodce regist...

Hana Pavlasová

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Sezóna 2008 v Českém farm...

Mgr. Ladislava Valášková,...

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.