LÉKÁRNICKÁ INZERCE: 2. pololetí 2012 ve znamení vyššího zájmu o farmaceutické asistenty a také prodeje lékáren
Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Lékárny Dr.Max

V síti Dr.Max má odborné vzdělávání tak velké zastání, že nemusíme být závislí na sponzorech

Druhá část prezentačního podcastu společnosti Česká lékárna holding, a.s., mj. o systému vzdělávání a Akademii Dr.Max. Hosté: PharmDr. David Mendl (provozní ředitel Lékáren Dr.Max), MUDr. Gabriel Pallay, CSc. (manažer odborného vzdělávání).

…pro ty, kteří na informace nechtějí čekat!

apaZPRÁVY Z OBORU

V této části nabízí portál APATYKÁŘ® prostor pro zprávy z lékárenského a farmaceutického sektoru. Jednotlivé příspěvky jsou placená sdělení společností a vyjadřují pouze jejich názor.

Portál APATYKÁŘ® je již více než 19 let místem, kde lidé získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, farmaceutičtí asistenti, lékaři, farmamanažeři, H&R manažeři, investoři, státní úřady, ministerstva, advokátní kanceláře. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média.

Pokud chce také vaše společnost v této rubrice oslovit návštěvníky největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, KONTAKTUJTE REDAKCI.

Neoslovujte všechny – oslovte efektivním způsobem ty, které vaše informace může reálně zajímat. Oslovte na místě, kde se vaše informace neztratí!

LÉKÁRNICKÁ INZERCE: 2. pololetí 2012 ve znamení vyššího zájmu o farmaceutické asistenty a také prodeje lékáren

Vloženo: 12.01.2013, 08:43 | Čteno: 806608×
Lékárnická inzerce

Počet unikátních přístupů na největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE se oproti 1. pololetí 2012 zvýšil o 4 %, návštěvnost trvale osciluje kolem 500 tis. Každý měsíc bylo průměrně vloženo přes 86 inzerátů, počet inzerátů ze Slovenska stále roste.

Více platících inzerentů

Posílení úspěšnosti platících inzerentů na webu LÉKÁRNICKÁ INZERCE zpřísněním pravidel pro bezplatné inzerenty se odrazilo na nárůstu jejich počtu. Oproti předchozímu pololetí se zvýšil počet platících klientů o bezmála třetinu. LÉKÁRNICKÁ INZERCE proto důsledně dbá na kontrolu bezplatných inzerátů a při jakémkoli porušení podmínek je automatický engine vyřadí. Pro opakované či záměrné nerespektování podmínek bezplatné inzerce bylo na blacklist zařazeno o 20 % více inzerátů.

Vyšší zájem o farmaceutické asistenty

Oproti 1. pololetí 2012 zůstává zájem z řad zaměstnavatelů o pozici lékárník-asistent téměř nezměněn (370 požadavků), u pozice farmaceutický asistent je však tentokrát zaznamenán vyšší zájem (305 požadavků) a pozice lékárník-odborný zástupce byla poptávána ve stejném počtu případů (117 požadavků).

Oproti předchozímu pololetí zůstává nezměněn počet lékárníků hledajících uplatnění, u farmaceutických asistentů došlo k mírnému nárůstu (5 %).

Vyšší zájem o prodej lékárny

Téměř dvojnásobně oproti 1. pololetí 2012 se zejména po oznámení akvizice Lékáren Lloyds zvýšil počet inzerátů nabízejících k prodeji lékárnu.

Slovensko dále roste

Oproti 1. pololetí 2012 byl evidován přibližně stejný zájem o pracovní uplatnění slovenských uchazečů v ČR, nicméně zdvojnásobil se počet inzerentů inzerujících v rámci SR. Vzhledem k vysoké úspěšnosti inzerentů v rámci LÉKÁRNICKÉ INZERCE ji tedy i nadále doporučují svým kolegům, což potvrzuje stále rostoucí podíl návštěv ze Slovenska.

Ve 2. pololetí 2012 došlo k obrácení trendu a opět převyšuje celkový počet vložených nabídek práce nad poptávkou po práci.

Co se nejvíce hledá

Již tradičně na závěr následuje seznam výrazů, které uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství nejvíce hledali – benu lékárny, koupím lékárnu, miesto v lekárni, dr.max nabídka práce, praca farmaceuticky laborant, ponuka prace lekarnik, lékárník volné místa.

Opět inzerenti zadávali i konkrétní požadavek řetězce, avšak došlo ke změně preferovaného řetězce – zatímco v minulém pololetí to bylo tesco+drmax, ve 2. pololetí 2012 to bylo benu+drmax.

Z hledaných měst pak uživatelé nejvíce zadávali Karlovy Vary, Plzeň, Prostějov, Brno, Mariánské Lázně, Zlín.

Inzerce není jen vyvěšení inzerátu

Stále větší počet platících inzerentů si uvědomuje, že nelze srovnávat služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE s pouhým vystavením inzerátu např. v tištěném médiu či jiných na českém internetu se vyskytujících službách. LÉKÁRNICKÁ INZERCE nabízí v jedné ceně velmi rychlé vytvoření a zalistování inzerátu, možnost inzerát operativně kdykoli aktualizovat, individuální poradenství a přednostní mailing kontaktů.

Úspěšnost je vysoká především díky možnosti cíleného oslovení těch, kteří práci reálně hledají, čehož bezplatný inzerent nikdy nedosáhne. Platící inzerenti tak mají dostatek času s uchazečem „pracovat“ a nabídnout mu výhodné podmínky.

» PŘEHLED PLACENÝCH SLUŽEB «

Důvod, proč tyto benefity nenabízí žádná jiná služba personální inzerce je jednoduchý – LÉKÁRNICKÁ INZERCE nepoužívá automatizované postupy, ale ke klientům uplatňuje reálně individuální přístup, což potvrdili všichni, kteří její služby využili. Což je ale výrazně náročnější, než automatizované řešení. Jejím smyslem však není na klientech vydělat, ale pomoci jim získat požadovaného zaměstnance.

» OBJEDNEJTE SI PLACENOU SLUŽBU PRÁVĚ TEĎ! «

apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Ondrej Sukeľ

PharmDr. Ondrej Sukeľ: Pr...

PharmDr. Ondrej Sukeľ
11.11.2014

PharmDr. Tibor Czuľba

Reforma slovenské lékové ...

PharmDr. Tibor Czuľba
18.04.2011

Mgr. Stanislav Havlíček

Regulační poplatky v léká...

Mgr. Stanislav Havlíček
13.04.2009

Živá reportáž z akce

4. Noc muzeí v Českém far...

Živá reportáž z akce
22.05.2011

PharmDr. Stanislav Havlíček

ČR je v roce 2011 vícep...

PharmDr. Stanislav Havlíč...
23.01.2011

Prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.

Školné na vysokých školác...

Prof. PharmDr. Alexandr H...
01.09.2010

Mgr. Stanislav Havlíček

Hlavní události českého l...

Mgr. Stanislav Havlíček
28.12.2008

Mgr. Kornélia Chrapková

Práce lékárníka ve Velké ...

Mgr. Kornélia Chrapková
09.11.2009

Ing. Jiří Pirner

Tématický týden - 40. výr...

Ing. Jiří Pirner
27.11.2009

Doc. RNDr. PhMr. Václav Rusek, CSc.

Prof. RNDr. PhMr. Vladimí...

Doc. RNDr. PhMr. Václav R...
09.07.2011

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.