Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Johan Wallér

Johan Wallér: Ve Švédsku není hlavní změnou re-regulace trhu, ale to, že pacienti stále více nakupují online, na to lékárníci reagují

Exkluzivní rozhovor s Johanem Wallérem, výkonným ředitelem Švédské asociace lékáren. Exclusive interview with Johan Wallér, CEO of the Swedish Pharmacy Association.

…zprávy z farmacie, které jinde nenajdete!

apaZPRÁVY Z OBORU

V této části nabízí portál APATYKÁŘ® prostor pro zprávy z lékárenského a farmaceutického sektoru. Jednotlivé příspěvky jsou placená sdělení společností a vyjadřují pouze jejich názor.

Portál APATYKÁŘ® je již více než 20 let místem, kde lidé získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, farmaceutičtí asistenti, lékaři, farmamanažeři, H&R manažeři, investoři, státní úřady, ministerstva, advokátní kanceláře. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média.

Pokud chce také vaše společnost v této rubrice oslovit návštěvníky největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, KONTAKTUJTE REDAKCI.

Neoslovujte všechny – oslovte efektivním způsobem ty, které vaše informace může reálně zajímat. Oslovte na místě, kde se vaše informace neztratí!

Malé lékárny vzaly LÉKÁRNICKOU INZERCI útokem – Funguje to, říkají!

Vloženo: 07.07.2013, 09:55 | Čteno: 946796×
LÉKÁRNICKÁ INZERCE

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v prvním pololetí 2013 sedminásobné zvýšení zájmu o placené služby ze strany menších, samostatně fungujících lékáren oproti předcházejícímu období. Tvoří tak největší počet inzerentů. Osminásobně také vzrostl počet inzerátů ze Slovenska.

Nejvíce inzerentů z řad malých samostatných lékáren

Dlouhodobá péče o platící klienty stojí za úspěchem LÉKÁRNICKÉ INZERCE i v segmentu menších a samostatně fungujících lékáren. Pochvalují si především vysokou efektivitu služeb a reálný individuální přístup. V prvním pololetí 2013 tak tvořily tyto lékárny největší skupinu inzerentů.

Právě tyto lékárny potřebují velmi často oslovit a získat potenciální zaměstnance do oblastí, kde je to obecně velmi těžké. A právě jejich provozovatelé – v drtivé většině lékárníci – si díky těžkým podmínkám uvědomují nutnost správné a efektivní investice. Tj. nejen být vidět tam, kde inzerují všichni, ale také mít možnost v předstihu zaměstnance oslovit, motivovat je a získat tak pro svou lékárnu.

Investují tedy stále více do placené formy inzerce, která jim nabízí největší šanci zaměstnance získat. Dokazují to i slova inzerenta z Chebska:

„Více než rok jsem hledal lékárníka, jezdil po republice a inzeroval všude možně – bez úspěchu. Tak jsem nyní vyzkoušel LÉKÁRNICKOU INZERCI a během 14 dnů jsem dokonce dělal výběrové řízení se třemi zájemci!“

I další jeho kolegové potvrzují, že jde zdaleka o nejefektivnější službu, kterou dosud měli možnost vyzkoušet. Proto si úspěšní inzerenti předávají reference mezi sebou a LÉKÁRNICKOU INZERCI dále doporučují.

I nadále proto bude LÉKÁRNICKÁ INZERCE poskytovat pro všechny platící klienty takové podmínky, aby měli co největší šanci získat požadovaného zaměstnance i do oblastí, kde je to „nemožné“.

Více nabídek práce

Celkově bylo v prvním pololetí 2013 zveřejněno 720 nabídek práce (bez započítání nabídek velkých řetězců Dr.Max a BENU), celkový počet inzerátů se zvýšil o 13 %.

Ze Slovenska osmkrát více inzerentů

Dramaticky se zvýšil počet inzerentů ze Slovenska – ti podali dokonce osmkrát více inzerátů než v předchozím pololetí. I na Slovensku se tak stala LEKÁRNICKÁ INZERCIA hlavním zdrojem hledání pracovního uplatnění.

Téměř trojnásobně se pak zvýšil počet nabídek lékáren k prodeji.

Více hledají lékárníci

Zajímavý posun nastal i v rámci jednotlivých pozic. Zatímco počet farmaceutických asistentů hledajících zaměstnání zůstal takřka nezměněn (nárůst 2 %), lékárníků hledajících uplatnění bylo o téměř čtvrtinu (23 %) více.

Již tradičně se v prvním pololetí roku zvýšil i počet studentů hledajících praxi (o 55 %).

Co se nejvíce hledá

Na závěr tradičně následuje seznam výrazů, které uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství nejvíce hledali – farmaceutický asistent nabídka práce, predam lekaren, praca pre lekarnika, lekarny inzeraty brno, ponuka na predaj lekarne, ponuka prace farmaceut, dr.max varnsdorf.

Z hledaných měst pak uživatelé nejvíce zadávali Varnsdorf, Brno, Praha, Opava, Čáslav, Plzeň, Cheb.

Inzerce není jen vyvěšení inzerátu

Stále větší počet platících inzerentů si uvědomuje, že nelze srovnávat služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE s pouhým vystavením inzerátu např. v tištěném médiu či jiných na českém internetu se vyskytujících službách. LÉKÁRNICKÁ INZERCE nabízí v jedné ceně velmi rychlé vytvoření a zalistování inzerátu, možnost inzerát operativně kdykoli aktualizovat, individuální poradenství a přednostní mailing kontaktů.

Úspěšnost je vysoká především díky možnosti cíleného oslovení těch, kteří práci reálně hledají, čehož bezplatný inzerent nikdy nedosáhne. Platící inzerenti tak mají dostatek času s uchazečem „pracovat“ a nabídnout mu výhodné podmínky.

» PŘEHLED PLACENÝCH SLUŽEB «

Důvod, proč tyto benefity nenabízí žádná jiná služba personální inzerce je jednoduchý – LÉKÁRNICKÁ INZERCE nepoužívá automatizované postupy, ale ke klientům uplatňuje reálně individuální přístup, což potvrdili všichni, kteří její služby využili. Což je ale výrazně náročnější, než automatizované řešení. Jejím smyslem však není na klientech vydělat, ale pomoci jim získat požadovaného zaměstnance.

» OBJEDNEJTE SI PLACENOU SLUŽBU PRÁVĚ TEĎ! «

apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Marcel Jusko, Ph.D.

Lekárnici nahlas

PharmDr. Marcel Jusko, Ph...

PharmDr. Ondrej Sukeľ a Mgr. Peter Krajčovič, PhD.

Mgr. Peter Krajčovič, PhD...

PharmDr. Ondrej Sukeľ a M...

PharmDr. Daniela Holušová

Konzultační a poradenské ...

PharmDr. Daniela Holušová...

Filip Babylon

Current situation on the ...

Filip Babylon

Doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.

Lékárenství z pohledu min...

Doc. MUDr. Leoš Heger, CS...

Ing. Jarmila Pirnerová

Tématický týden - 40. výr...

Ing. Jarmila Pirnerová

Mgr. Kornélie Chrapková

Klinická farmacie v praxi...

Mgr. Kornélie Chrapková

PharmDr. Ondrej Sukeľ

Nepovinné členství vytvář...

PharmDr. Ondrej Sukeľ

Živý záznam akce

3. Tématický den - Den lé...

Živý záznam akce

PharmDr. Ján Valjan

Rozhodnutí Evropského sou...

PharmDr. Ján Valjan

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.