Osobní doporučení funguje – téměř 90 % klientů LÉKÁRNICKÉ INZERCE® je z řad malých a nezávislých lékáren!
Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Vánoční trhy v Kuksu a ukončení sezóny 2017 v Českém farmaceutickém muzeu

Pravidelný podcast s Mgr. Ladislavou Valáškovou, Ph.D., vedoucí Českého farmaceutického muzea v Kuksu. Tentokrát živě nahrávaný na Vánočních trzích.

…zprávy z farmacie, které jinde nenajdete!

apaZPRÁVY Z OBORU

V této části nabízí portál APATYKÁŘ® prostor pro zprávy z lékárenského a farmaceutického sektoru. Jednotlivé příspěvky jsou placená sdělení společností a vyjadřují pouze jejich názor.

Portál APATYKÁŘ® je již více než 19 let místem, kde lidé získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, farmaceutičtí asistenti, lékaři, farmamanažeři, H&R manažeři, investoři, státní úřady, ministerstva, advokátní kanceláře. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média.

Pokud chce také vaše společnost v této rubrice oslovit návštěvníky největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, KONTAKTUJTE REDAKCI.

Neoslovujte všechny – oslovte efektivním způsobem ty, které vaše informace může reálně zajímat. Oslovte na místě, kde se vaše informace neztratí!

Osobní doporučení funguje – téměř 90 % klientů LÉKÁRNICKÉ INZERCE® je z řad malých a nezávislých lékáren!

Vloženo: 10.07.2016, 15:31 | Čteno: 546339×

V 1. pololetí 2016 se rekrutovalo už bezmála 90 % všech klientů využívajících placené služby největšího českého online pracovního trhu v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE® z řad malých a nezávislých lékáren. Především ti si uvědomují hodnotu svých peněz a chtějí je správně investovat s maximální efektivitou. Dají proto na osobní doporučení svých kolegů. Nejčastěji využívají variantu BASIC, protože jim umožňuje inzerát v průběhu služby libovolně měnit a upravovat. A to vše už 8 let za stále stejné ceny!

LÉKÁRNICKÁ INZERCE®

90 % z řad malých a nezávislých

Dynamické změny na lékárenském trhu posledních let se podepsaly i v personální inzerci. Dnes si již málokdo dovolí využívat služby byť zdarma, ale nenavštěvované či zcela bez efektu. Jednoznačným lídrem fungujícím nejdéle na trhu – již 16 let – je tak i nadále bezkonkurenčně LÉKÁRNICKÁ INZERCE®. Podle ohlasů inzerentů je největší český online pracovní trh v lékárenství až v 95 % prvním místem, kde uchazeči i zaměstnavatelé hledají.

Za 1. pololetí 2016 došlo k dosud nejvyššímu nárůstu platících inzerentů za celou existenci placených služeb s rekordním počtem objednávek v červnu 2016 (téměř trojnásobný nárůst). V současnosti inzerenti z řad společností provozujících několik lékáren či nezávislých malých lékáren tvoří až 90 % všech platících inzerentů.

Dlouhodobě se tak potvrzuje, že LÉKÁRNICKÁ INZERCE® je jednoznačnou volbou právě pro klienty z řad menších a nezávislých lékáren, kteří si uvědomují smysl a hodnotu svých investic.

Nově i práce pro SÚKL a farmafirmy

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE® byl dosud zaměřen téměř bez výjimky na lékárenský trh (včetně prodejen zdravotnických potřeb). V 1. pololetí 2016 se však poprvé do top 30 nejhledanějších výrazů dostala spojení prace SUKL a prace ve farmafirme.

LÉKÁRNICKÁ INZERCE® se tak stává jasnou platformou i pro státní instituce a farmaceutické firmy. Je to logický důsledek toho, že uchazeči mají primárně kompletní sektor farmacie spojen s portálem APATYKÁŘ® a pracovním trhem LÉKÁRNICKÁ INZERCE®. Je tedy zjevné, že skupina APATYKÁŘ® je mezi uživateli už jednoznačně spjata nejen s informacemi o lékárenství a farmacii ale i místem, které jim pomáhá najít práci v rámci celého farmasektoru, nejen lékárnách.

Jednoznačný lídr na trhu

Úspěch slaví LÉKÁRNICKÁ INZERCE® především díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a snaze přizpůsobit každému jeho inzerát tak, aby měl co největší šanci. Noví inzerenti si zpravidla vyzkoušejí základní variantu MINI, nicméně nejčastěji využívanou službou je varianta BASIC. A to pro svou flexibilitu, která umožňuje řídit si personální management podle aktuální situace v lékárně v průběhu celé služby. Především upravovat skladbu nabízených pozic či lokalit a detailně prezentovat nabízené pozice bez omezení a jakýchkoli dalších příplatků.

Inzerce není jen vyvěšení inzerátu

Stále rostoucí zájem inzerentů o placené služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE® je dán tím, že si uvědomili, že její služby nelze srovnávat s pouhým vystavením inzerátu např. v tištěném médiu či v jiných na českém internetu se vyskytujících službách. LÉKÁRNICKÁ INZERCE® totiž není jen pouhý „pronájem prostoru“, ale nabízí v rámci jedné konečné ceny velmi rychlé vytvoření a zalistování inzerátu, možnost inzerát operativně kdykoli aktualizovat, individuální poradenství a přednostní mailing kontaktů.

Úspěšnost je vysoká především díky možnosti cíleného oslovení těch, kteří práci reálně hledají, čehož bezplatný inzerent nikdy nedosáhne. Platící inzerenti tak mají dostatek času s uchazečem „pracovat“ a nabídnout mu výhodné podmínky.

» PŘEHLED PLACENÝCH SLUŽEB «

Důvod, proč tyto benefity nenabízí žádná jiná služba personální inzerce je jednoduchý – LÉKÁRNICKÁ INZERCE® nepoužívá automatizované postupy, ale ke klientům uplatňuje reálně individuální přístup, což potvrdili všichni, kteří její služby využili. Což je ale výrazně náročnější, než automatizované řešení. Jejím smyslem však není na klientech vydělat, ale pomoci jim získat požadovaného zaměstnance.

» OBJEDNEJTE SI PLACENOU SLUŽBU PRÁVĚ TEĎ! «

apaPODCAST

Podcastový tip

Barbara Škodová

Miss Univerzity Karlovy 2...

Barbara Škodová
17.12.2012

Ing. Jarmila Pirnerová

Tématický týden - 40. výr...

Ing. Jarmila Pirnerová
27.11.2009

Prof. RNDr. Milan Pour, Ph.D.

Tématický týden - 40. výr...

Prof. RNDr. Milan Pour, P...
25.11.2009

Mgr. Veronika Hrabcová

Norské lékárenství 1. – t...

Mgr. Veronika Hrabcová
16.02.2010

PharmDr. Alena Linhartová

Konzultační a poradenské ...

PharmDr. Alena Linhartová...
23.09.2008

PharmDr. Ondrej Sukeľ

25 let Slovenské lékárnic...

PharmDr. Ondrej Sukeľ
19.10.2015

Mgr. Jakub Dvořáček

Paralelní obchod s léčivy...

Mgr. Jakub Dvořáček
08.08.2013

PharmDr. Lubomír Chudoba

Bonusy za receptová léčiv...

PharmDr. Lubomír Chudoba
03.04.2012

27. Lékárnické dny v Plzni

27. Lékárnické dny v Plzn...

27. Lékárnické dny v Plzn...
16.10.2011

PharmDr. Jana Doleželová

Lékárenství a modeling v ...

PharmDr. Jana Doleželová...
11.08.2008

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.