Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Mgr. Jakub Dvořáček, MHA

Mgr. Jakub Dvořáček, MHA: K monitorování dostupnosti léčiv se může využívat i protipadělkový systém, devět států už o to má zájem

Druhá část rozhovoru s výkonným ředitelem Asociace inovativního farmaceutického průmyslu Mgr. Jakubem Dvořáčkem, MHA o emergentním systému či souvislosti německých rabatových a rámcových smluv s pojišťovnami s paralelním vývozem z Česka.

…zprávy z farmacie, které jinde nenajdete!

apaZPRÁVY Z OBORU

V této části nabízí portál APATYKÁŘ® prostor pro zprávy z lékárenského a farmaceutického sektoru. Jednotlivé příspěvky jsou placená sdělení společností a vyjadřují pouze jejich názor.

Portál APATYKÁŘ® je již více než 20 let místem, kde lidé získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, farmaceutičtí asistenti, lékaři, farmamanažeři, H&R manažeři, investoři, státní úřady, ministerstva, advokátní kanceláře. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média.

Pokud chce také vaše společnost v této rubrice oslovit návštěvníky největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, KONTAKTUJTE REDAKCI.

Neoslovujte všechny – oslovte efektivním způsobem ty, které vaše informace může reálně zajímat. Oslovte na místě, kde se vaše informace neztratí!

Osobní doporučení funguje – téměř 90 % klientů LÉKÁRNICKÉ INZERCE® je z řad malých a nezávislých lékáren!

Vloženo: 10.07.2016, 15:31 | Čteno: 688971×

V 1. pololetí 2016 se rekrutovalo už bezmála 90 % všech klientů využívajících placené služby největšího českého online pracovního trhu v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE® z řad malých a nezávislých lékáren. Především ti si uvědomují hodnotu svých peněz a chtějí je správně investovat s maximální efektivitou. Dají proto na osobní doporučení svých kolegů. Nejčastěji využívají variantu BASIC, protože jim umožňuje inzerát v průběhu služby libovolně měnit a upravovat. A to vše už 8 let za stále stejné ceny!

LÉKÁRNICKÁ INZERCE®

90 % z řad malých a nezávislých

Dynamické změny na lékárenském trhu posledních let se podepsaly i v personální inzerci. Dnes si již málokdo dovolí využívat služby byť zdarma, ale nenavštěvované či zcela bez efektu. Jednoznačným lídrem fungujícím nejdéle na trhu – již 16 let – je tak i nadále bezkonkurenčně LÉKÁRNICKÁ INZERCE®. Podle ohlasů inzerentů je největší český online pracovní trh v lékárenství až v 95 % prvním místem, kde uchazeči i zaměstnavatelé hledají.

Za 1. pololetí 2016 došlo k dosud nejvyššímu nárůstu platících inzerentů za celou existenci placených služeb s rekordním počtem objednávek v červnu 2016 (téměř trojnásobný nárůst). V současnosti inzerenti z řad společností provozujících několik lékáren či nezávislých malých lékáren tvoří až 90 % všech platících inzerentů.

Dlouhodobě se tak potvrzuje, že LÉKÁRNICKÁ INZERCE® je jednoznačnou volbou právě pro klienty z řad menších a nezávislých lékáren, kteří si uvědomují smysl a hodnotu svých investic.

Nově i práce pro SÚKL a farmafirmy

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE® byl dosud zaměřen téměř bez výjimky na lékárenský trh (včetně prodejen zdravotnických potřeb). V 1. pololetí 2016 se však poprvé do top 30 nejhledanějších výrazů dostala spojení prace SUKL a prace ve farmafirme.

LÉKÁRNICKÁ INZERCE® se tak stává jasnou platformou i pro státní instituce a farmaceutické firmy. Je to logický důsledek toho, že uchazeči mají primárně kompletní sektor farmacie spojen s portálem APATYKÁŘ® a pracovním trhem LÉKÁRNICKÁ INZERCE®. Je tedy zjevné, že skupina APATYKÁŘ® je mezi uživateli už jednoznačně spjata nejen s informacemi o lékárenství a farmacii ale i místem, které jim pomáhá najít práci v rámci celého farmasektoru, nejen lékárnách.

Jednoznačný lídr na trhu

Úspěch slaví LÉKÁRNICKÁ INZERCE® především díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a snaze přizpůsobit každému jeho inzerát tak, aby měl co největší šanci. Noví inzerenti si zpravidla vyzkoušejí základní variantu MINI, nicméně nejčastěji využívanou službou je varianta BASIC. A to pro svou flexibilitu, která umožňuje řídit si personální management podle aktuální situace v lékárně v průběhu celé služby. Především upravovat skladbu nabízených pozic či lokalit a detailně prezentovat nabízené pozice bez omezení a jakýchkoli dalších příplatků.

Inzerce není jen vyvěšení inzerátu

Stále rostoucí zájem inzerentů o placené služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE® je dán tím, že si uvědomili, že její služby nelze srovnávat s pouhým vystavením inzerátu např. v tištěném médiu či v jiných na českém internetu se vyskytujících službách. LÉKÁRNICKÁ INZERCE® totiž není jen pouhý „pronájem prostoru“, ale nabízí v rámci jedné konečné ceny velmi rychlé vytvoření a zalistování inzerátu, možnost inzerát operativně kdykoli aktualizovat, individuální poradenství a přednostní mailing kontaktů.

Úspěšnost je vysoká především díky možnosti cíleného oslovení těch, kteří práci reálně hledají, čehož bezplatný inzerent nikdy nedosáhne. Platící inzerenti tak mají dostatek času s uchazečem „pracovat“ a nabídnout mu výhodné podmínky.

» PŘEHLED PLACENÝCH SLUŽEB «

Důvod, proč tyto benefity nenabízí žádná jiná služba personální inzerce je jednoduchý – LÉKÁRNICKÁ INZERCE® nepoužívá automatizované postupy, ale ke klientům uplatňuje reálně individuální přístup, což potvrdili všichni, kteří její služby využili. Což je ale výrazně náročnější, než automatizované řešení. Jejím smyslem však není na klientech vydělat, ale pomoci jim získat požadovaného zaměstnance.

» OBJEDNEJTE SI PLACENOU SLUŽBU PRÁVĚ TEĎ! «

apaPODCAST

Podcastový tip

Helena Vaňkátová

Student Exchange Programm...

Helena Vaňkátová

PharmDr. Stanislav Havlíček

Změna DPH u léčiv jednozn...

PharmDr. Stanislav Havlíč...

PharmDr. Daniela Holušová

Konzultační a poradenské ...

PharmDr. Daniela Holušová...

PharmDr. Ján Valjan

Poplatky za Rp. na Sloven...

PharmDr. Ján Valjan

PharmDr. Zuzana Baťová, Ph.D.

Kontrolní činnost, (ne)sp...

PharmDr. Zuzana Baťová, P...

PharmDr. Stanislav Havlíček

Lékárníci mají svou Rozár...

PharmDr. Stanislav Havlíč...

Kateřina Dittrichová

Student Exchange Programm...

Kateřina Dittrichová

PharmDr. Ján Valjan

Euro ve slovenských lékár...

PharmDr. Ján Valjan

PharmDr. Martina Chytilová

Příprava parenterální výž...

PharmDr. Martina Chytilov...

Veronika Petláková

Centrální datové úložiště...

Veronika Petláková

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.