Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Johan Wallér

Johan Wallér: Ve Švédsku není hlavní změnou re-regulace trhu, ale to, že pacienti stále více nakupují online, na to lékárníci reagují

Exkluzivní rozhovor s Johanem Wallérem, výkonným ředitelem Švédské asociace lékáren. Exclusive interview with Johan Wallér, CEO of the Swedish Pharmacy Association.

…o lékárenství víme vše!®

apaZPRÁVY Z OBORU

V této části nabízí portál APATYKÁŘ® prostor pro zprávy z lékárenského a farmaceutického sektoru. Jednotlivé příspěvky jsou placená sdělení společností a vyjadřují pouze jejich názor.

Portál APATYKÁŘ® je již více než 20 let místem, kde lidé získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, farmaceutičtí asistenti, lékaři, farmamanažeři, H&R manažeři, investoři, státní úřady, ministerstva, advokátní kanceláře. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média.

Pokud chce také vaše společnost v této rubrice oslovit návštěvníky největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ®, KONTAKTUJTE REDAKCI.

Neoslovujte všechny – oslovte efektivním způsobem ty, které vaše informace může reálně zajímat. Oslovte na místě, kde se vaše informace neztratí!

LÉKÁRNICKÁ INZERCE boří mýty – už více než 97 % klientů je z řad menších a nezávislých lékáren!

Vloženo: 08.07.2017, 16:46 | Čteno: 515452×

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal dosud největší zájem o placené služby. Za první pololetí 2017 je využilo téměř tolik klientů, jako za celý rok 2016, který byl dosud nejúspěšnější. Nejvíce inzerentů je přitom z řad menších a nezávislých lékáren, majitelů několika (většinou dvou až tří) lékáren či rodinných sdružení, kteří tvoří už 97 %. Preferují profesionalitu služeb a jednoznačně nejnavštěvovanější pracovní platformu s tradicí bezmála 18 let. Zájem inzerentů právě z této skupiny lékáren jednoznačně boří mýty ohledně budoucnosti menších a nezávislých lékáren.

LÉKÁRNICKÁ INZERCE®

Boření mýtů

V posledních letech je díky změnám na trhu zřejmá jasná změna struktury platících klientů LÉKÁRNICKÉ INZERCE®, kdy převažují inzerenti z řad menších a nezávislých lékáren, majitelů několika (většinou dvou až tří a rodinných) lékáren. Právě majitelé těchto lékáren totiž jako první velmi správně rozeznali trend, kdy se původní boom zájmu práce výhradně v řetězcových lékárnách změnil a uchazeči nacházejí kouzlo práce i v menších lékárnách. Řada lékárníků a farmaceutických asistentek opět začala preferovat spíše rodinné prostředí a přístup. Pokud se tedy majitel takové lékárny dostane díky placené službě k uchazeči ihned, má oproti bezplatnému inzerentovi významně větší šanci jej získat do své lékárny.

„V poslední době je spíše pravidlem, že menší lékárny dokáží nabídnout daleko flexibilnější jednání a zajímavější nabídku, než větší řetězce. Paradoxně se tak v menší lékárně může lékárník či farmaceutický asistent dostat nejen k více činnostem a pro řadu z nich i zajímavější práci s pacientem, ale i k lepším pracovním nabídkám. Pro zaměstnance, který už má nějakou praxi, ví, co přesně chce a ctí loajalitu jsou tak majitelé těchto lékáren schopni nabídnout opravdu velmi lukrativní podmínky,“ říká PharmDr. Martin Dočkal, provozovatel největšího českého online pracovního trhu v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE, který nabízí své služby už bezmála 18 let.

Není proto překvapení, že už více než 97 % klientů je z řad menších a nezávislých lékáren, majitelů několika (většinou dvou až tří) lékáren či rodinných sdružení. Právě tyto lékárny si totiž umějí nejlépe vyhodnotit efektivitu vynaložených financí a vědí, že není smysluplné inzerovat všude, ale jen tam, kde je nejvíce pracovních nabídek a poptávek a kde se koncentruje skutečně nejvíce lidí hledajících či nabízejících uplatnění v daném oboru. Právě tyto podmínky splňuje jako jediný český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE, který funguje už bezmála 18 let.

Navíc, jak už se přesvědčila řada inzerentů, pracovní trh v lékárenství je značně odlišný od jiných oblastí. Nespornou výhodou proto je, že LÉKÁRNICKOU INZERCI provozuje lékárník s dlouhodobými praktickými zkušenostmi z oboru, který perfektně zná. Dlouhodobě se tak jasně potvrzuje, že LÉKÁRNICKÁ INZERCE® je jednoznačnou volbou právě pro klienty z řad menších a nezávislých lékáren, kteří si uvědomují smysl a hodnotu svých investic. Nejčastěji přitom inzerenti využívají variantu BASIC, protože jim umožňuje inzerát v průběhu služby libovolně měnit a upravovat.

Zájem inzerentů v LÉKÁRNICKÉ INZERCI také jednoznačně boří mýty ohledně budoucnosti menších a nezávislých lékáren:

„Menší a nezávislé lékárny jsou, podle mé zkušenosti z jednání s jejich majiteli, podstatně lépe připraveny. Právě proto, že se jejich majitelé musejí už delší dobu spoléhat jen sami na sebe, našli si svou úspěšnou cestu jak obstát i v současném velmi konkurenčním prostředí. To, s čím se tyto lékárny v současnosti potýkají především, je nedostatek kvalitních zaměstnanců. Často od klientů slýchám, že současní absolventi nemají přístup svých kolegů o generaci starších a pro mnoho z nich pojmy jako loajalita příliš neznamenají. Rádi cestují, rádi si užívají života, případně dále studují. O to více jsou proto majitelé ochotni nabídnout těm, pro které práce v lékárně není jen přestupní stanicí,“ říká PharmDr. Martin Dočkal.

Tvrdá politika inzerce zvýhodňuje platící inzerenty

I nadále uplatňuje LÉKÁRNICKÁ INZERCE® tvrdou politiku selekce bezplatných inzerátů, které nesplňují podmínky pro bezplatnou inzerci. Celkový počet inzerátů zařazených na blacklist zůstal oproti předchozímu období prakticky stejný. Jasná zkušenost, že podvodné či jiné inzeráty zneužívající bezplatnou inzerci jsou bez milosti zařazovány na blacklist tak uchazečům zajišťuje v maximální možné míře, že budou na LÉKÁRNICKÉ INZERCI® ušetřeni matoucích nabídek a platícím inzerentům, že jejich investice do placené služby bude maximálně zhodnocena.

Jednoznačný lídr na trhu

Úspěch slaví LÉKÁRNICKÁ INZERCE® především díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a snaze přizpůsobit každému jeho inzerát tak, aby měl co největší šanci. Noví inzerenti si zpravidla vyzkoušejí základní variantu MINI, nicméně nejčastěji využívanou službou je varianta BASIC. A to pro svou flexibilitu, která umožňuje řídit si personální management podle aktuální situace v lékárně v průběhu celé služby. Především upravovat skladbu nabízených pozic či lokalit a detailně prezentovat nabízené pozice bez omezení a jakýchkoli dalších příplatků.

Inzerce není jen vyvěšení inzerátu

Stále rostoucí zájem inzerentů o placené služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE® je dán tím, že si uvědomili, že její služby nelze srovnávat s pouhým vystavením inzerátu např. v tištěném médiu či v jiných na českém internetu se vyskytujících službách. LÉKÁRNICKÁ INZERCE® totiž není jen pouhý „pronájem prostoru“, ale nabízí v rámci jedné konečné ceny velmi rychlé vytvoření a zalistování inzerátu, možnost inzerát operativně kdykoli aktualizovat, individuální poradenství a přednostní mailing kontaktů.

Úspěšnost je vysoká především díky možnosti cíleného oslovení těch, kteří práci reálně hledají, čehož bezplatný inzerent nikdy nedosáhne. Platící inzerenti tak mají dostatek času s uchazečem „pracovat“ a nabídnout mu výhodné podmínky.

» PŘEHLED PLACENÝCH SLUŽEB «

Důvod, proč tyto benefity nenabízí žádná jiná služba personální inzerce je jednoduchý – LÉKÁRNICKÁ INZERCE® nepoužívá automatizované postupy, ale ke klientům uplatňuje reálně individuální přístup, což potvrdili všichni, kteří její služby využili. Což je ale výrazně náročnější, než automatizované řešení. Jejím smyslem však není na klientech vydělat, ale pomoci jim získat požadovaného zaměstnance.

» OBJEDNEJTE SI PLACENOU SLUŽBU PRÁVĚ TEĎ! «

apaPODCAST

Podcastový tip

Doc. RNDr. Lubomír Opletal, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Doc. RNDr. Lubomír Opleta...

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch

Změny v odměňování lékáre...

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch...

Prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.

Reforma vysokoškolského s...

Prof. PharmDr. Alexandr H...

Mgr. Jakub Dvořáček, MHA

Mgr. Jakub Dvořáček, MHA:...

Mgr. Jakub Dvořáček, MHA...

PharmDr. Zdeněk Blahuta

Úspory generované zkrácen...

PharmDr. Zdeněk Blahuta

Lucie Kolbabová

Student Exchange Programm...

Lucie Kolbabová

Lukáš Dušek

Student Exchange Programm...

Lukáš Dušek

Podcast – speciál

Jaký vývoj očekávají ve f...

Podcast – speciál

Mgr. Jaroslava Doležalová

Falešná léčiva

Mgr. Jaroslava Doležalová...

RNDr. Marek Petráš

Očkování proti lidským pa...

RNDr. Marek Petráš

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.